Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

GROHE SilkMove

Hladká manipulace s našimi pákovými bateriemi

Maximálně hladká manipulace pro přesnost a bezkonkurenční komfort po celou dobu životnosti.

Pouze vodovodní baterie GROHE nabízejí jedinečnou technologii GROHE SilkMove. Bohatá, hladká manipulace s našimi pákovými směšovacími jednotkami vyjadřuje špičkovou kvalitu a převahu naší značky. Kartuše GROHE SilkMove poskytuje plynulé a přesné ovládání proudu a teploty vody.

Kartuše je klíčovým prvkem každé baterie, místem, na kterém se nacházejí keramické disky. Ty jsou vyrobeny z keramické slitiny používané ve vesmírném výzkumu. Vzájemně se pohybují a překrývají s naprostou přesností. Vybroušený zrcadlový povrch disků je dále potažen speciálním lubrikačním olejem s technologií Teflon®, takže nedochází k žádnému vzájemnému tření. Rukojeť baterie a keramické disky jsou propojeny pomocí patentovaného mechanismu, jehož základem je pevná a odolná mosazná konstrukce. Je naprosto nezbytné, aby výroba a kvalita materiálů těchto součástí odpovídala těm nejpřísnějším standardům. Jedině tak dokážeme zaručit jejich bezkonkurenční výkon.

Společnost GROHE je předním světovým výrobcem vodovodních baterií a jedním z mála výrobců, kteří si vyrábí své vlastní kartuše. Naše kartuše jsou navrženy tak, aby vydržely spoustu let intenzivního používání a zaručily bezproblémový provoz po celou dobu životnosti.

Německá kontrolní instituce TÜV SÜD provedla náročný zátěžový test mechanické odolnosti a výdrže pákových baterií devíti celosvětově uznávaných výrobců. Mezi testovanými aspekty byla síla potřebná k uvedení páky do pohybu, zatuhlost po delší době nepoužívání, přesnost ovládání a těsnost. Výsledek: Baterie GROHE se stala jednoznačným vítězem.

GROHE SilkMove

Speciální keramické disky a technologie Teflon® v kartuších GROHE SilkMove garantují snadné a precizní ovládání po celou dobu životnosti.

GROHE SilkMove

Úhel otáčení páky díky technologii GROHE SilkMove.

GROHE SilkMove

Technologie GROHE SilkMove zajišťuje hladké ovládání i po 20 letech používání.