Úsporné sprchové hlavice s technologií
GROHE EcoJoy

ÚSPORNÉ SPRCHOVÉ HLAVICE S TECHNOLOGIÍ GROHE ECOJOY

Šetřit vodou může být docela jednoduché. Pro maximální komfort a efektivní spotřebu vody vyvinula společnost GROHE technologii EcoJoy. Díky této technologii můžete snížit spotřebu vody, aniž byste si toho všimli.

GROHE EcoJoy

BEZ VODY SE NEOBEJDEME

Život by bez vody neexistoval. A přestože je povrch Země tvořen vodou ze 71 %, není zásoba pitné vody nekonečná. Ne každý má přístup k čisté pitné vodě a v mnoha regionech je jí důsledkem globálního oteplování stále méně. Proto je dobré věnovat pozornost tomu, kolik vody spotřebujeme, a snažit se jí šetřit. Nemusíte si to přitom ani uvědomit! Váš účet za vodu můžete snížit například používáním úsporných sprchových hlavic a kuchyňských baterií.

VYCHUTNEJTE SI MAXIMÁLNÍ KOMFORT BEZ NEGATIVNÍHO DOPADU NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Všechny produkty GROHE EcoJoy jsou navrženy tak, aby šetřili vodou a elektřinou, díky čemuž chrání vzácné přírodní zdroje. Výrobky vybavené integrovanou technologií úspory vody zároveň nabízejí nekompromisní požitek z vody. Nižší spotřeba vody a elektřiny tak jde ruku v ruce s požitkem a atraktivním designem.

ŠETŘETE VODOU PŘI MYTÍ NÁDOBÍ

GROHE nabízí produkty šetřící vodou pro všechny příležitosti. Technologii GROHE EcoJoy můžete mít nejen ve sprše, ale i ve všech ostatních bateriích v domácnosti. V kuchyni však nezáleží jen na efektivitě. K dobrému zážitku z vaření přispívá také atraktivní design. Proto jsou kuchyňské baterie GROHE s technologií úspory vody dostupné v široké škále designových variant. Objevte tu správnou úspornou dřezovou baterii pro vaši kuchyň!

A pokud se v kuchyni nezastavíte, budete nadšení z technologie GROHE SmartControl. Tento inovativní způsob ovládání vám umožňuje vodu regulovat pouhým stisknutím tlačítka. A pokud zrovna nemáte volnou ruku, můžete použít i zápěstí nebo loket.

DVOJITÉ ÚSPORY: TERMOSTATY S TECHNOLOGIÍ ECOJOY

Šetření vodou není devízou jen technologie GROHE EcoJoy. Termostatické baterie Grohe zajišťují stálou teplotu vody, šetří elektřinou a snižují plýtvání vodou.

Teplotní stupnice na rukojeti umožňuje rychle nastavit požadovanou teplotu s přesností na jednotky stupňů. Už žádné zdlouhavé otáčení pákou. Termostatická technologie GROHE také kompenzuje teplotní výkyvy ve vodovodní přípojce. Nebudete tak zbytečně plýtvat vodou. Tlačítko Grohe EcoButton nebo tlačítkové ovládání SmartControl navíc pomáhá pohodlně snížit průtok vody na skutečně potřebné množství. Pomáhá vám šetřit cenné zdroje a zároveň si užít mimořádně pohodlnou sprchu.

DALŠÍ TIPY PRO ÚSPORU VODY

Sprcha místo koupele

Při sprchování se spotřebuje podstatně méně vody než při napouštění vany. Pokud si chcete doma dopřát zážitek jako z wellness, můžete použít dešťovou sprchu. Sprchu Rainshower SmartActive můžete kombinovat s podomítkovým tělesem Rainshower Universal a užít si tak dešťovou sprchu, která šetří vodu.

Používejte při čištění zubů kelímek na zubní kartáček

Jednoduchým způsobem, jak ušetřit vodu při každodenním čištění zubů, je napustit si vodu pro vypláchnutí úst do kelímku namísto puštěné vody.

Používejte úsporné tlačítko

Většina moderních toalet má úsporné tlačítko pro poloviční objem spláchnutí. Používejte ho, pokud ho máte k dispozici – ušetříte spousty vody, aniž byste si to uvědomovali.

DOPORUČENÉ PRODUKTOVÉ ŘADY

KOUPELNA

Naše nová řada GROHE Eurosmart je ideální pro vaši koupelnu. Díky různým variantám pák a vyvýšenému designu najdete tu správnou baterii pro každou koupelnu. K dispozici je samozřejmě také varianta s technologií GROHE EcoJoy. Dalším způsobem, jak ušetřit za vodu, je technologie SilkMove ES, která omezuje plýtvání teplou vodou.

KUCHYŇ

Dodejte své kuchyni moderní, minimalistický design a zároveň šetřete vodou s technologií GROHE EcoJoy. Kuchyňské baterie řady Essence se dodávají v různých barvách, abyste s jejich pomocí mohli realizovat svou vysněnou kuchyň.

Essence

Eurodisc Cosmopolitan

Eurodisc Joy

Eurosmart