Concealed Showers

PODOMÍTKOVÁ ŘEŠENÍ

SKRYTÉ VÝHODY PODOMÍTKOVÝCH SYSTÉMŮ

Prostor je cennou komoditou, které často není dostatek. Podomítkové systémy nabízí ve sprše více místa, aniž je nějak omezena funkcionalita nebo komfort. Nabízí rovněž další velmi praktické výhody. Díky podomítkové instalaci a jednoduchému provedení je údržba těchto systémů mimořádně snadná. Podomítkové systémy jsou zárukou vaší spokojenosti..
Univerzální montážní těleso GROHE Rapido SmartBox je odpovědí na všechny otázky. Ještě nikdy předtím na trhu nebylo podomítkové těleso GROHE, které by nabízelo tolik možností, flexibility a svobody. Díky systému GROHE Rapido SmartBox můžete začít instalací podomítkového tělesa – a baterii vybrat až poté.

ČISTÝ MINIMALISMUS: GROHTHERM SMARTCONTROL A RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Pokud právě plánujete zcela novou koupelnu, je sprchový systém Grohtherm SmartControl v kombinaci se sprchou Rainshower SmartActive 310 skvělou volbou. Díky své kompletně podomítkové instalaci a minimalistickému designu nabízí systém Grohtherm SmartControl více prostoru ve sprše a elegantnější vzhled. Nabízí rovněž další velmi praktické výhody. Díky podomítkové instalaci a jednoduchému provedení je jeho údržba mimořádně snadná. Samotná sprcha Rainshower SmartActive 310 Vám zajistí každodenní požitek ze sprchování. Mohou za to především velké rozměry sprchové hlavice a dva podmanivé režimy proudu, GROHE PureRain a GROHE ActiveRain, mezi kterými můžete plynule přepínat nebo je dokonce navzájem kombinovat.

DOKONALÉ PROVEDENÍ PRO KAŽDÝ TVAR – OVÁLNÝ NEBO HRANATÝ

VYPLÁCHNĚTE ŠAMPON ZBAVTE SE STRESU

Vyberte si mezi jemným letním deštěm a intenzivním, stimulujícím proudem – prostým stisknutím tlačítka. Základem sofistikovaného režimu proudu GROHE ActiveRain je výkonná středová tryska, která rychle a efektivně vypláchne šampon do posledního zbytku a u toho se současně postará o uvolňující masáž hlavy. Můžete také přepnout na proud GROHE PureRain, jenž vám dovolí se dokonale uvolnit pod krůpějemi vlahého letního deště.

Design sprchového systému Grohtherm SmartControl jde daleko za hranice funkčnosti. Jeho elegantní a nádherně minimalistický vzhled se dokonale hodí do každé koupelny. Baterie systému Grohtherm SmartControl mají nástěnný panel s tloušťkou pouhých 10 mm, což je elegantní a úsporné zároveň.

ROUND, SQUARE OR CUBE?

ROUND, SQUARE OR CUBE?

ROUND, SQUARE OR CUBE?

NAŠE TERMOSTATICKÉ BATERIE SE DVĚMA RUKOJEŤMI: ZAHŘEJÍ VÁS U SRDCE NA PRVNÍ POHLED

Naše termostatické baterie se dvěma rukojeťmi vypadají mimořádně minimalisticky, avšak klamou tělem. Uvnitř se nachází ty nejmodernější technologie pro zajištění maximálního komfortu, praktičnosti a požitku. Nástěnné panely disponují pouze 10mm tloušťkou, která v kombinaci s kompaktními ovládacími prvky znamená, že hloubka baterie nepřesáhne 43 mm. Tuto podmanivou kombinaci elegantního vzhledu a přidaného prostoru nabízí všechny naše termostatické baterie se dvěma rukojeťmi.

PŘEPÍNÁNÍ SPRCHOVÝCH REŽIMŮ? ZVLÁDNETE TO I SE ZAVŘENÝMA OČIMA

Naše nové termostatické baterie s tradičním ovládáním byly navrženy s maximálním ohledem na uživatelskou přívětivost.

Ruční sprchu spustíte otočením horního tlačítka mírně doleva. Pokud chcete zvýšit průtok vody a dopřát si výkonnější proud, stačí pokračovat v otáčení doleva. A pro přepnutí na hlavovou sprchu jednoduše tlačítkem otočte doprava. Čím více tlačítko otočíte, tím intenzivnější bude proud. K dispozici je také model s 1 funkcí pro ovládání jediné sprchy, případně se 2 funkcemi, například pro sprchu a vanovou výpusť.

Objevit

Tři fáze naprosté kontroly

Tři fáze naprosté kontroly

Tři fáze naprosté kontroly

PRECIZNÍ OVLÁDÁNÍ KTERÉ NEZKLAME: NAŠE PÁKOVÉ BATERIE

Naše pákové baterie nabízí skutečně výjimečný výkon, komfort a intuitivní ovládání. Pákové baterie GROHE zaručují bezkonkurenční funkcionalitu a stylový vzhled – samotné nástěnné panely disponují tloušťkou pouhých 10 mm. A automatický, dvousměrný přepínač má přesah pouhých 43 mm, nezávisle na hloubce instalace podomítkového tělesa.

SPRCHOVÉ BATERIE S TROJSMĚRNÝM PŘEPÍNAČEM – PONOŘTE SE DO SPRCHY, KTERÁ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ

Základem našich pákových baterií je nádherný a minimalistický design. Trojsměrný přepínač však vyčnívá svou sofistikovaností a výkonem*. Horní rukojeť nabízí tři polohy. Jejich procházením budete postupně přepínat například mezi výkonnou tryskou, uvolňujícím dešťovým režimem a praktickou ruční sprchou. Nebo mezi hlavovou sprchou, ruční sprchu a vanovou výpustí. Spodní rukojeť poté slouží ke komfortnímu nastavení teploty. Otočte jí doleva pro teplou a doprava pro studenou vodu. Zvednutím páky zvýšíte intenzitu proudu.

Objevit Rainshower SmartControl 360

OBJEVTE VÍCE

Objevte více o GROHE X