<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Head showers

HLAVOVÉ SPRCHY RAINSHOWER

KRUH NEBO ČVEREC? CHROMOVÁ NEBO BÍLÁ? PRO VĚTŠÍ POŽITEK ZE SPRCHOVÁNÍ

Hlavové sprchy GROHE jsou k dispozici ve všech možných tvarech a velikostech, aby splnily vaše požadavky na estetickou úroveň koupelny. Všechny typy však obsahují technologii GROHE DreamSpray, která zajišťuje nepřekonatelný požitek ze sprchování, a technologii SpeedClean, která zabraňuje usazování vodního kamene.

Poznejte nejnovější přírůstky do našich řad: Sprchu Rainshower 310 SmartActive s výkonným režimem proudu ActiveRain pro důkladné vymývání šamponu nebo uvolňující masáž hlavy, krku a zad, elegantní a jednoduchou sprchu Rainshower 310 Mono a moderní sprchu Rainshower 310 SmartConnect s bezdrátovým dálkovým ovladačem pro přepínání 2 režimů proudu.

RODINA PRODUKTŮ RAINSHOWER

RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Vyberte si mezi uvolňujícím režimem GROHE PureRain a dokonale stimulující tryskou režimu proudu ActiveRain. Nebo je zkombinujte a užijte si je dohromady.

Objevte více

RAINSHOWER 310 MONO

Mimořádně elegantní hlavová sprcha, která je k dispozici v kulaté nebo hranaté variantě, s chromovým nebo bílým sprchovým diskem. U všech je k dispozici podmanivý režim proudu GROHE PureRain.

Objevte více

RAINSHOWER 310 SMARTCONNECT

Získejte více komfortu a praktických funkcí pomocí bezdrátového ovladače s výběrem dvou režimů proudu. Tato sprcha je ideální pro renovaci.

Objevte více

VÍCE SPRCH RAINSHOWER

Seznamte se se všemi tvarovými a velikostními variantami, které se nachází v nabídce hlavových sprch Rainshower.

Objevte více