HLAVOVÉ SPRCHY RAINSHOWER 310 MONO

PRÉMIOVÝ DESIGN, DOKONALÉ PROPORCE

Sprcha GROHE Rainshower 310 Mono snadno vnese do vaší koupelny nádech kosmopolitního stylu. Hlavové sprchy GROHE Rainshower 310 Mono zaručeně obohatí každou moderní koupelnu svým elegantním designem, který je k dispozici v kulaté nebo hranaté variantě. Tyto hlavové sprchy tvoří dokonalou kombinaci se všemi novými sprchovými bateriemi GROHE a nabízí tak nepřebernou řadu estetických možností. Nejen, že budete mít na výběr mezi kulatou a hranatou verzí, ale také výběr mezi chromovým a mimořádně elegantním, bílým, poloprůhledným sprchovým diskem. Jsou navíc kompatibilní se standardními sprchovými rameny, takže se skvěle hodí pro renovaci.

Sprchová hlavice nabízí díky svým velkým rozměrům úžasné pokrytí, maximální komfort a uvolňující zážitek. Uvolňující režim proudu GROHE PureRain vytváří jedinečný pocit napodobující vlahý letní déšť.

DOKONALÝ POVRCH PRO KAŽDÝ TVAR

OD KRUHU PO ČTVEREC

Sprcha Rainshower 310 Mono je k dispozici ve dvou různých provedeních: KULATÉM a HRANATÉM. Můžete si tak vybrat podle toho, jaký tvar ve vaší koupelně dominuje.

VYBERTE SI BARVU

Na výběr máte tradiční, zářivý chrom nebo decentně elegantní povrch, který nazýváme měsíční bílá, z akrylového skla.

DOKONALÁ KOMBINACE

Společně s našimi podomítkovými a termostatickými bateriemi tvoří sprcha Rainshower 310 Mono skutečně dokonalou dvojici.

Varianty produktu