NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

3D Showering
Drücken, Drehen, Duschen
Stiskněte, Otočte, Sprchujte se

SmartControl Concealed

UKRYTÉ VÝHODY PODOMÍTKOVÝCH SYSTÉMŮ

Prostor je cennou komoditou, které často není dostatek. Instalatéři a projektanti jej musí využívat pečlivě a efektivně, což bývá často náročné. Především co se týče sprchy, protože koupelna bývá tou nejmenší místností v domácnosti. Díky své kompletně podomítkové instalaci a minimalistickému designu nabízí systém GROHE SmartControl Concealed více prostoru ve sprše a elegantnější vzhled. Systém nabízí rovněž výhody praktického charakteru. Díky podomítkové instalaci a minimalistickému provedení je jeho údržba mimořádně snadná. Flexibilita designu: GROHE SmartControl Concealed rozhodně nezůstává pozadu a rovněž nabízí řadu designových variant. K dispozici je pestrá škála baterií a sprch v oválných i čtvercových provedeních, která zajišťuje, že styl, ve kterém koupelnu zařizujete, bude akcentován i ve sprchovém koutu. Podomítkové systémy jsou zárukou vaší spokojenosti.

EXTRA TENKÝ. EXTRA ATRAKTIVNÍ.

POUZE 43MM HLOUBKA
Nezávisle na hloubce instalace celé montážní sady nepřekročí hloubka ovládacího modulu 43 m. Díky tomu systém GROHE SmartControl Concealed nabízí obrovskou úsporu místa ve sprše a mimořádně atraktivní vzhled.

TENKÝ NÁSTĚNNÝ PANEL
Základem systému GROHE SmartControl Concealed je nástěnný panel, který je pouze 10 mm tenký. Elegance, kterou musíte vidět na vlastní oči.

SKRYTÉ TĚSNĚNÍ
Veškeré těsnění systému GROHE SmartControl Concealed je ukryto ve zdi. Na povrchu tak zůstávají pouze ovládací prvky.

KDYŽ MÉNĚ JE MNOHEM VÍCE – JEDNO OVLÁDÁNÍ PRO VŠECHNY

OVLÁDEJTE AŽ TŘI SPRCHY PROSTŘEDNICTVÍM JEDINÉHO MODULU: Trendem dnešní doby je sprchování, které nabízí více než jen výběr mezi ruční sprchou a vanou – například používání velké, hlavové sprchy. Nevýhodou je, že abyste mohli ovládat ruční sprchu a hlavovou sprchu současně, potřebovali jste až do této chvíle dvě montážní sady a dvě baterie. Přivítejte GROHE Rapido SmartBox a GROHE SmartControl Concealed, řešení, která montáž dvou sprch mimořádně zjednodušují. Prostřednictvím jediné montážní sady a baterie je možné ovládat až tři výpusti, například pro dvě hlavové sprchy a jednu ruční, současně. Systém GROHE SmartControl Concealed obsahuje tři ventily SmartControl a termostatickou či standardní baterii v jednom řešení, takže ušetříte alespoň polovinu času – a ztrojnásobíte požitek ze sprchování. Aby toho nebylo málo, umožňuje vám systém GROHE SmartControl zapojit dvě hlavové sprchy současně. Doporučujeme například nové hlavové sprchy Rainshower 310. Dokonale se k sobě hodí a garantují sprchový zážitek, který si nechcete nechat ujít.

DOPŘEJTE SI MAXIMÁLNÍ PROUD. – NEBO NAOPAK VELMI JEMNÝ

Systém GROHE SmartControl nabízí nejen široký výběr mezi různými režimy proudu, ale také precizní regulaci jejich intenzity. Jednotlivé sprchy či výpusti lze prostřednictvím systému GROHE SmartControl navíc ovládat separátně. A to prostřednictvím otočných tlačítek sloužících nejen pro spuštění a zastavení požadované sprchy, ale také pro regulaci objemu vody. Výsledkem bude skutečně jedinečný sprchový zážitek. Jejich otáčením precizně nastavíte požadovanou intenzitu proudu. Všechna tlačítka jsou jednoznačně označena symboly, takže okamžitě poznáte, které slouží k ovládání jaké sprchy.

KRUH NEBO ČTVEREC?

Baterie systému GROHE SmartControl Concealed je k dispozici ve dvou variantách – kruhové a čtvercové. .

Na výběr máte rovněž ze dvou stylových povrchových úprav, a to klasické chromové nebo neobvyklé měsíční bílé z akrylového skla. Každá povrchová úprava je dokonale sladěná s ostatními produkty GROHE stejnojmenné řady.

JEDNODUŠE IDEÁLNÍ TEPLOTA -
TERMOSTATICKÁ BATERIE S TECHNOLOGIÍ GROHE TURBOSTAT

VŽDY SPRÁVNÁ TEPLOTA :
PRO DOKONALÝ KOMFORT A BEZPEČÍ

Srdcem všech termostatických baterií Grohtherm je technologie GROHE TurboStat. Termočlánek s doposud nevídanou citlivostí poskytuje vodu s požadovanou teplotou během zlomku sekundy a udržuje ji konstantní po celou dobu sprchování. Už nemusíte plýtvat vodou a zdlouhavě manipulovat s ovládáním než nastavíte tu správnou teplotu. A kdyby došlo k poruše v dodávce studené vody, dokáže termočlánek zareagovat okamžitě a automaticky odpojí přípojku teplé vody, aby nedošlo k popálení. Součástí termostatických baterií Grohtherm je bezpečnostní pojistka SafeStop na 38 °C, kterou lze doplnit o dodatečný omezovač na 43 °C. Technologie GROHE TurboStat však dělá více než jen reguluje teplotu – především precizně vyrovnává výkyvy tlaku vody a zaručuje tak konzistentní a komfortní sprchový zážitek.

BATERIE SMARTCONTROL

The ideal entry-level models, GROHE SmartControl Concealed mixers combine SmartControl operation with manual mixer technology. Available with one, two or three control buttons, the mixer cartridges have the advantage of integrated dirt strainers for improved durability and easy service.

FORM LOVES FUNCTION

Whether it’s instant stimulation you want from your shower or the warm caress of summer rain, the GROHE Rainshower 310 SmartActive head shower puts you in control

  • GROHE PureRain - The new and improved Rain Spray with larger and softer droplets for a more luxurious showering experience
  • GROHE ActiveRain – A vigorous spray, useful for rinsing out shampoo or to stimulate skin and scalp – visualised by a different nozzel shape
  • GROHE StarLight – Chrome plated spray plate
  • NEW: As an alternative to chrome you can get the amazing acrylic glass spray plate in Moon White
  • Improved SpeedClean nozzles

Produktová řada

Thermostat Trimset

Termostat pro podomítkovou instalaci s jedním ventilem
Termostat pro podomítkovou instalaci s 2 ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s 2 ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s třemi ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s jedním ventilem
Termostat s podomítkovou instalací s dvěma ventily a integrovaným držákem na sprchu
Termostat pro podomítkovou instalaci s 2 ventily
Termostat s podomítkovou instalací s dvěma ventily a integrovaným držákem na sprchu
Termostat pro podomítkovou instalaci s třemi ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s 2 ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s jedním ventilem
Termostat pro podomítkovou instalaci s jedním ventilem
Termostat pro podomítkovou instalaci s třemi ventily
Termostat pro podomítkovou instalaci s třemi ventily

Mixer

Krytka podomítkové baterie se 3 ventily
Krytka podomítkové baterie s jedním ventilem
Krytka podomítkové baterie s 2 ventily
Krytka podomítkové baterie se 3 ventily
Krytka podomítkové baterie s 2 ventily
Krytka podomítkové baterie s jedním ventilem

Trim Set

Krytka trojitého ovladače průtoku
Krytka trojitého ovladače průtoku
Krytka trojitého ovladače průtoku
Krytka trojitého ovladače průtoku

Installation unit

Univerzální vestavbové těleso DN 15

Thermostat shower set

Perfect shower set
Perfect shower set
Sprchový systém s hlavovou sprchou Rainshower 310 SmartActive
Sprchový systém s hlavovou sprchou Rainshower 310 SmartActive Cube
Perfect shower set
Perfect shower set
Perfect shower set

Zjistěte více o GROHE SmartControl

GROHE SMARTCONTROL
3D SPRCHOVÁNÍ –
DRÜCKEN, DREHEN, DUSCHEN
GROHE Rapido SmartBox | GROHE SmartControl
SMART DESIGN

TŘI VARIANTY DOKONALÉ SPRCHY

Abychom vám mohli zaručit dokonalý zážitek ze sprchování skutečně na míru, nabízíme tři varianty tohoto sprchového systému pro naprostou svobodu při projektování koupelny. Ať už přemýšlíte nad rychlou rekonstrukcí nebo kompletním přestavěním celé koupelny, portfolio značky GROHE vám zaručeně nabídne řešení, které bude vyhovovat vašim požadavkům.

SMARTCONTROL EXPOSED

Systém GROHE SmartControl Exposed, v kombinaci s úchvatnou hlavovou sprchou Rainshower 360 a sprchovou tyčí, lze instalovat s minimálním úsilím – avšak maximálním užitkem.

Prozkoumejte systém SmartControl Exposed

SMARTCONTROL COMBI SHOWER SYSTEM

„Nadomítkové“ řešení – žádná sprchová tyč, vidět je pouze působivá hlavová sprcha Rainshower 360 a ovladač GROHE SmartControl.

Prozkoumejte systém SmartControl Combi

SMARTCONTROL CONCEALED

Minimalistické řešení. GROHE SmartControl Concealed je podomítkovou variantou našeho revolučního sprchového systému, která poskytuje čistotu, elegantně nenápadný vzhled a maximální prostor.

Prozkoumejte systém SmartControl Concealed