Kuchyň Essence

Sofistikované technologie

V sofistikované designové kuchyni GROHE Essence hraje výběr barev zásadní roli. Nejde však jen o barvu. Stejně důležitou roli hraje kvalita povrchové úpravy. Především ve světě kuchyňských řešení, ve kterém na kvalitě zpracování a jeho trvanlivosti mimořádně záleží. V GROHE nabízíme zákazníkům ty nejlepší produkty. Rozhodli jsme se implementovat speciální technologii výroby povrchů, která je zárukou nejen zářivé, atraktivní barvy, ale taky výjimečné odolnosti a unikátní kvality. Ve spolupráci s designérským týmem GROHE se nám podařilo dosáhnout výjimečných výsledků s použitím nové, úžasné technologie, která nese název PVD.

Kuchyňská baterie GROHE SmartControl Essence v povrchové úpravě Hard Graphite krásně podtrhne výjimečnost vaší nové kuchyně, a díky odolnému povrchu vám bude dělat radost i po letech používání. Pro zapnutí vody stačí jednoduše stisknout tlačítko zápěstí nebe loktem. Otáčením tlačítka budete jednoduše regulovat tok vody, od ekologického po plný proud. Chcete-li nastavit teplotu vody, otočte kolečkem na samotném těle baterie – doleva nebo doprava, podle toho, zda chcete studenou nebo teplou vodu. Vytahovací perlátor poskytuje maximální flexibilitu pro mytí dřezu nebe oplachování zeleniny. Tyto inovativní kuchyňské baterie přinášejí precizní ovládání na dosah ruky.

Perfektně se doplňují s kubistickým dřezem řady K700 ve stejné povrchové úpravě Hard Graphite, který je odolný vůči poškrábání, hluboký a dostatečně široký na to, abyste mohli pohodlně napouštět hrnec vodou nebo lehce opláchnout vázu na květiny. Díky tomu je vhodný do moderních, minimalistických kuchyní a spolu s praktickým dávkovačem na saponát vám usnadní každodenní práce v kuchyni.

Koupit ONLINE

Essence SmartControl
Dřezová baterie s technologií SmartControl
31615AL0
Kč 21 189,50 Katalogová cena bez DPH
K700 Pro hloubkovou instalaci
Nerezový kuchyňský dřez
31574AL0
Kč 33 878,50 Katalogová cena bez DPH
Dávkovače mýdla
Dávkovač mýdla Cosmopolitan
40535AL0
Kč 3 001,75 Katalogová cena bez DPH
Blue accessories
Vestavný odpadkový koš 60cm, objem 29 l
40980000
Blue accessories
Cestovní lahev
40848000
Blue accessories
Thermo láhev na pití
40848SD0
Kč 875,00 Katalogová cena bez DPH