Sprchy na míru

OBJEVTE SPRCHOVÝ ZÁŽITEK, KTERÝ PROSTĚ NEMÁ KONKURENCI

Skutečně dokonalá sprcha považuje vaše potřeby a spokojenost za to nejdůležitější. Vytváří osobní útočiště, ve kterém se plní i ta nejnáročnější přání. Není ve skutečnosti pouhou sprchou – jsou to Vaše soukromé lázně, místo, kde voda opravdu ožívá. A kde si užíváte každou vteřinu.

AQUASYMPHONY: DOKONALÝ LUXUS

Představte si, že byste mohli každý den zahájit výletem do ráje. Sprcha GROHE AquaSymphony Vám umožní oprostit se na okamžik od starostí všedních dní a vkročit do jiného světa. Světa, ve kterém Vám podmanivá souhra světel, vody a tónů hudby pomůže načerpat energii a revitalizovat mysl. Staňte se součástí líbezné souhry pro inspiraci všech smyslů. Představujeme symfonii sprchování.

NEKONEČNĚ MNOHO ZPŮSOBŮ, JAKÝMI SI VYCHUTNÁTE VODU

Sprcha AquaSymphony je dirigentem vody. Ve všech tvarech a formách. Jemná jako mořská pěna. Silná jako vodopád. Pouze pro vás, k dispozici v nekonečně mnoha podobách. Buďte skladateli a dirigenty své osobní vodní symfonie. Sprcha AquaSymphony se postará o vytvoření skutečně dokonalých okamžiků ve sprše.

Objevte kouzlo sprchy AquaSymphony

F-DIGITAL DELUXE: NASTAL ČAS VYTVOŘIT SI SVÉ OSOBNÍ DOMÁCÍ LÁZNĚ

Prostřednictvím systémů GROHE F-digital Deluxe je možné vytvořit zcela vyjímečné osobní wellness. Tyto kosmopolitní sprchové systémy stimulují všechny lidské smysly a přemění koupelnu v oázu osobní harmonie. Intuitivní aplikace GROHE F-digital Deluxe umožňuje nastavit individuální kombinaci osvětlení, zvuku a páry pomocí rozhraní Bluetooth® pro vytvoření osobní parní lázně přímo u Vás doma.

PODMANIVÁ SOUHRA SVĚTLA A BAREV

Co činí dokonale stimulující sprchový zážitek kompletním?

OBJEVTE ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ VLASTNOSTI PARNÍ LÁZNĚ

Parní lázeň je dlouhodobě známá pro své příznivé účinky na lidské zdraví.

S HUDBOU JE SVĚT VŽDY LEPŠÍM MÍSTEM

Obohaťte sprchování o líbezné tóny vaší oblíbené hudby.

OHROMUJÍCÍ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY VAŠE SMYSLY – POUHÝM DOTYKEM

Dirigentem celého technologického orchestru sprchy AquaSymphony je aplikace GROHE SPA ve spolupráci s modulem F-digital Deluxe. Aplikace je k dispozici pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android a umožňuje ovládání světla, hudby a páry včetně jednotlivých modulů. Představení může začít.

Zjistěte více o systému F-Digital Deluxe

NYNÍ JEN PRO VÁS