PŘEHLED VLASTNOSTÍ

INOVATIVNÍ FUNKCE A PRÉMIOVÉ ZPRACOVÁNÍ, KTERÉ POCÍTÍTE KAŽDÝ DEN

Součástí dřezů GROHE jsou inteligentní funkce, které zpříjemní čas strávený v kuchyni. Naše dřezy se snadno čistí, potlačují hluk tekoucí vody a umožňují odtok ovládat dálkově. Stačí si zvolit požadovaný materiál, velikost, styl a barvu.

MOMENTS OF TRUTH

GROHE QuickFix

Rychlomontážní systém GROHE QuickFix znamená, že instalace vašeho nového dřezu bude otázkou několika okamžiků. Díky předpřipraveným otvorům na baterii je většinu dřezů v naší nabídce možné instalovat s volitelným natočením.

GROHE Whisper

Pššt! Díky tomu, že je kompozitní materiál (směs křemene a akrylu) velmi robustní, snižuje hluk způsobený odtokem vody a manipulováním s nádobím na naprosté minimum.

PŘEHLED VLASTNOSTÍ

SNADNÁ MANIPULACE S ODTOKEM

Automatická odtoková souprava spolu s volitelným tlačítkovým ovládáním znamená, že již nikdy nebudete muset pro vypuštění umyvadla sahat do špinavé vody.

PROSTORNÝ DŘEZ

Díky moderním technologickým postupům při slévání jsou všechny kompozitní dřezy GROHE minimálně 20 cm hluboké a poskytují tak dostatek prostoru pro manipulaci s velkými hrnci a nádobami, a stejně tak pro veškeré kuchyňské práce.

MATERIÁL

Kompozitní dřezy GROHE nabízí bezkonkurenční odolnost a funkcionalitu. Náš kompozitní materiál je tvořen z 80 % přírodní křemennou žulou. Zbytek tvoří akrylová pryskyřice a pojivá látka. Tento jedinečný materiál je poté tvarován pomocí počítačově řízeného procesu lití, jehož výsledkem jsou dřezy s mimořádnou odolností vůči vysokým teplotám, škrábancům, deformacím a skvrnám. Jejich barva rovněž působením UV paprsků nebledne, takže si dřezy kromě prémiového výkonu zachovají také svůj skvělý vzhled. Jsme přesvědčeni, že si zamilujete také sametově hladký, neporézní povrch, který je hygienický a snadno se čistí. Všechny dřezy GROHE jsou kryty pětiletou zárukou, stejně jako naše vodovodní baterie.

ODOLNOST VŮČI VYSOKÝM TEPLOTÁM

Horká pánev? Žádný problém! Kompozitní dřezy GROHE dokážou odolat žáru o teplotě až 280 °C.

ODOLNOST VŮČI POŠKRÁBÁNÍ

Aby byla zaručena skutečně dlouhá životnost při běžném použití, jsou naše kompozitní dřezy zcela odolné vůči poškrábání.

ODOLNOST VŮČI SKVRNÁM

Krása je stejně důležitá jako praktické vlastnosti. Proto se na kompozitních dřezech GROHE netvoří skvrny.

100% BEZPEČNÉ PRO POTRAVINY

Pracujte ve své kuchyni tak, jak vám to vyhovuje, s vědomím, že kompozitní dřezy GROHE jsou 100% zdravotně nezávadné a mohou přijít do kontaktu s potravinami.

NEBLEDNOU PŮSOBENÍM UV ZÁŘENÍ

Vpusťte do své kuchyně slunce! Náš speciální kompozitní materiál vlivem UV paprsků nijak neztrácí na své barevnosti.

VÝROBNÍ PROCES

Dřezy GROHE jsou k dispozici v mnoha podobách, od vstupních modelů po sofistikované, minimalistické varianty. Spojení inovativního výrobního procesu a odolného kompozitního materiálu tvořeného převážně křemennou žulou znamená, že naše dřezy jsou skutečně robustní a odolné.

Každý dřez je rovnoměrně odlitý jedinečným, počítačově řízeným procesem polymerizace. Tento postup zaručuje dokonalou barevnou konzistenci a hladký, tvrzený povrch bez potahu. Proces lisování také způsobuje, že všechny dřezy nabízejí minimální hloubku 20 cm, a hustota kompozitního materiálu významně snižuje hluk odtékající vody.

KVALITA, KTERÁ PŘETRVÁ

Používejte dřez s naprostou jistotou. Pověstná kvalita GROHE se vztahuje i na každý dřez z našeho produktového portfolia. Naše kompozitní dřezy nabízí prvotřídní odolnost a funkcionalitu v podobě sametově hladkého, neporézního povrchu, který je hygienický a snadno se čistí. Na jejich kvalitu si tam můžete doslova sáhnout.

Náš extrémně odolný kompozitní materiál je tvořen z 80 % přírodní křemennou žulou. Zbytek tvoří akrylová pryskyřice a pojivá látka. Tento jedinečný materiál je poté tvarován pomocí počítačově řízeného procesu lití, jehož výsledkem jsou dřezy s mimořádnou odolností vůči vysokým teplotám, škrábancům, deformacím a skvrnám. Jejich barva rovněž působením UV paprsků nebledne, takže si dřezy kromě prémiového výkonu zachovají také svůj skvělý vzhled. Všechny dřezy GROHE jsou kryty pětiletou zárukou, stejně jako naše vodovodní baterie.

Pětiletá záruka

TYPY MONTÁŽE

Choose between two mounting types for exactly the look you want.

TOPMOUNT

SESHORA

Tradiční způsob montáže s 8mm vertikálním okrajem. K instalaci slouží upínací svorky (s výjimkou modelů 31653, 31654, 31655 a 31648, u kterých se používá silikon).

HLOUBKOVÉ VESTAVĚNÍ

Stylové a moderní řešení instalace do kuchyňské linky. K instalaci slouží upínací svorky.

Údržba kompozitních dřezů

Čištění a údržba kompozitních dřezů je mimořádně snadná. Pomocí níže uvedených instrukcí si budete moci vychutnávat jejich nádherný vzhled po mnoho desítek let. Po každém použití dřez důkladně opláchněte a otřete dosucha čistým hadrem. Chcete-li dřez důkladněji vyčistit, použijte navlhčený hadr a malé množství mycího prostředku. Poté důkladně opláchněte. Pokud narazíte na obzvláště odolné skvrny, smíchejte horkou vodu s trochou mycího prostředku. Tuto směs důkladně rozetřete po celém povrchu pomocí měkké houbičky na nádobí. Nechte působit přibližně jednu minutu a poté důkladně opláchněte. Skvrny od vodního kamene odstraníte pomocí malého množství vinného octa. Nechte jej působit asi 20 minut a poté důkladně opláchněte. Zásadně nepoužívejte drátěnky, abrazivní čisticí prostředky, hydroxid sodný, bělicí činidla, chlor, vysoce koncentrované čisticí prostředky na bázi alkoholu, kyseliny mravenčí nebo kyseliny citronové a čisticí prostředky na bázi žíraviny, rozpouštědla nebo bělidla. Abyste předešli deformacím odtoku, nenalévejte do dřezu horký olej nebo tuk.

Instrukce pro údržbu