<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Power&Soul

Power&Soul

Probably the most innovative shower in the world.

How do you like your shower? A refreshing burst of waterto energise and stimulate in the morning – cleansing yourbody and awakening your mind. Or something a little morerelaxing in the evening – soft, restorative air-infused bubblesthat gently caress your skin?

GROHE Power&Soul® showers have been created withfull appreciation of your moods and needs. Powered byGROHE DreamSpray® technology, four innovative spraypatterns – GROHE Rain O2, Rain, Bokoma Spray and Jet– offer a choice of tempting experiences. And with theintroduction of One-Click Showering, switching betweenand combining spray patterns has never been easier.

Varianty produktu

GROHE Power&Soul – natural, fluid shapes and pure refreshment

Enjoy the choice of innovation. Everyone’s ideaof the perfect spray pattern is different, which is whyGROHE Power&Soul® showers feature up to four differentsprays. Revitalising or relaxing, stimulating or soothing,whichever sensation you’re searching for, we have a sprayto match.

One-Click Showering

Ve společnosti GROHE měníme způsob, jakým používáte vodu. Ovládací systém One-Click Showering, který je prakticky umístěný na zadní straně ruční sprchy, umožňuje přímou volbu požadovaného proudu. Již nebudete muset pro dosažení požadovaného režimu otáčet sprchovou hlavicí nebo střídat všechny režimy postupně. Stačí stisknout požadované tlačítko na ponořit se do sprchového zážitku.

Power&Soul Cosmopolitan Handshower 160

Režim Bokoma Spray

Nový režim proudu Bokoma Spray představuje revoluci v každodenním sprchování. Osm dynamických trysek plně využívá obrovské síly vody a vytváří efekt „dýchání“, který simuluje pocit z ruční masáže a uvolňuje napětí. Tento režim je obzvláště vhodný pro masáž hlavy a krku.

Power&Soul Handshower 160

GROHE Rain O²

Ruční sprchy řady GROHE Power&Soul Cosmopolitan nabízí dva vysoce luxusní režimy proudu simulující déšť – tradiční Rain a nový, vzduchem nasycený GROHE Rain O². Během režimu GROHE Rain O² je do sprchové hlavice nasáván vzduch, který se následně smíchá s vodou pro plnější a objemnější proud vody.

Režimy proudu

Power&Soul Cosmopolitan Hand shower 130

GROHE Rain O²

Jemný proud vytvořený na základě původního režimu Rain. Do sprchové hlavice je nasáván vzduch, který se následně smíchá s vodou pro plnější a objemnější proud vody.

Power&Soul Cosmopolitan Hand shower 130

Rain

Vysoce efektivní režim proudu, který bude balzámem pro vaši pokožku. Stejně jako letní déšť, který režim simuluje, je tento proud všeobjímající a bohatý.

Power&Soul Cosmopolitan Hand shower 130

Režim Bokoma Spray

Pulzující a otáčející se režim proudu poskytující stimulující masáž pro doposud nepoznané osvěžení mysli.

Power&Soul Cosmopolitan Hand shower 130

Jet

Intenzivní kruhové trysky produkující osvěžující proud vody. Hodí se obzvláště pro stimulaci pokožky nebo čištění vany či sprchového koutu.

interior innovation award
2014 interior innovation award
designer kitchen & bathroom
2012 designer kitchen & bathroom
Gold Winner
Good Design Japan
2012 Good Design Japan
Good Design USA
2012 Good Design USA
Green Good Design
2012 Green Good Design
iF Product Design Award
2012 iF Product Design Award
red dot design award
2012 red dot design award