<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL MŮJ ZPŮSOB SPRCHOVÁNÍ

Výkonný sprchový systém – pouze pro vás

Zažijte naprostou euforii ze sprchování prostřednictvím sprchového systému GROHE Euphoria SmartControl.
Ať už vezmeme v úvahu jeho uživatelsky přívětivé funkce nebo minimalistický, moderní design, systém Euphoria SmartControl nezklame v žádném ohledu.

GROHE SMARTCONTROL

Objevte Svět Systémů Smartcontrol

SPRCHOVÝ SYSTÉM GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 310

Inovativní funkce

Jakou sprchu byste si přáli dnes? Se sprchovým systémem Euphoria SmartControl 310 si můžete vybrat jeden ze dvou režimů proudu – nebo je dokonce zkombinovat – přesně podle vaší současné nálady. Budete mít k dispozici režim GROHE PureRain, což je jemný proud napodobující pobyt v teplém letním dešti, a zcela nový GROHE ActiveRain, což je mimořádně stimulující, výkonný proud vhodný například pro důsledné vymytí šamponu.
Sprchový systém Euphoria SmartControl 310 je rovněž zárukou dokonalého komfortu a bezpečí. Technologie GROHE TurboStat poskytuje vodu s požadovanou teplotou během zlomku sekundy, a udržuje ji konstantní po celou dobu sprchování.

Každý aspekt sprchového systému Euphoria SmartControl 310 byl navržen s ohledem na snadnou obsluhu. Výšku a úhel posuvného držáku sprchy je možné nastavit, zatímco systém GROHE QuickFix umožňuje montáž vaší nové sprchy během několika okamžiků – prostřednictvím stávajících otvorů ve stěně.

Intuitivní ovládání

Sprchový systém Euphoria SmartControl 310 je unikátní především díky revolučnímu ovládání pomocí otočných tlačítek, mechanizmu, kterému říkáme „stiskněte, otočte, sprchujte se“. Kromě toho, že nabízí precizní regulaci objemu vody, umožňuje také tlačítkové ovládání SmartControl systému Euphoria 310 snadné přepínání mezi režimy proudu a jednotlivými sprchami, případně jejich kombinaci. Systém Euphoria SmartControl 310 vám umožní dokonce uložit nastavení objemu proudu pro příště.

Špičkový design

Milovníkům designu padne sprchový systém Euphoria SmartControl 310 do oka na první pohled. Součástí této produktové řady je navíc několik estetických variant pro snadné sladění s různými koupelnovými interiéry. Obrovská sprchová hlavice o průměru 310 mm je k dispozici ve čtvercovém a kruhovém provedení. Můžete si rovněž vybrat materiál sprchového disku sprchy Euphoria SmartControl 310 – blyštivý, odolný chromový povrch StarLight nebo elegantní, měsíční bílou variantu z akrylového skla.

SPRCHOVÝ SYSTÉM GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 260

Nezaměnitelný design a funkce

Charakteristickými prvky sprchového systému Euphoria SmartControl 260 jsou bezesporu atraktivní design a čisté linie. Designové provedení však neplní jen estetickou funkci – například obrovská sprchová hlavice je upevněna na otočném rameni, které umožňuje nastavit polohu sprchy v rozpětí 180°. Výšku a úhel posuvného držáku systému Euphoria SmartControl 260 je možné nastavit, zatímco systém GROHE QuickFix umožňuje montáž vaší nové sprchy během několika okamžiků – prostřednictvím stávajících otvorů ve stěně.

Samotná baterie SmartControl poté disponuje kompaktním tělem s plochou horní stranou, kterou lze využít pro skladování šamponu nebo mýdla. Pokud máte menší koupelnu, oceníte, že systém Euphoria 260 je k dispozici také v provedení s vanovou výpustí pro komfortní a stylové sprchování ve vaně.

Vždy správná zóna sprchování

Inovativní tlačítko uprostřed sprchové hlavice sprchy Euphoria SmartControl 260 garantuje téměř nekonečné možnosti při sprchování. Otáčením tohoto tlačítka můžete přepínat mezi třemi sprchovými zónami hlavice, tedy mezi jednotlivými režimy proudu. Zóna 1 obsahuje trysky výkonného režimu Jet, zatímco zóna 2 se postará o revitalizující proud SmartRain a zóna 3 nabízí všeobjímající režim Rain, který simuluje kapky vlahého letního deště. Pokud budete v otáčení pokračovat, projdete jednotlivými režimy ještě jednou. Vytvořit si dokonalý sprchový zážitek na míru nebylo nikdy jednodušší.

Od širokého, jemného proudu Rain po koncentrovanější SmartRain až po intenzivní Jet a zase zpátky. Pořád dokola, tak často, kolikrát jen budete chtít…

Zóna 1

Režim Jet

Zóna 2

Režim SmartRain

Zóna 3

Všeobjímající režim Rain

Vana

Sprchový systém s vanovým termostatem na zeď
Euphoria SmartControl System 260 Mono
Sprchový systém s vanovým termostatem na zeď
26510000
Kč 28 522,75
Katalogová cena bez DPH
Sprchový systém s vanovým termostatem na zeď
Euphoria SmartControl System 260 Mono
Sprchový systém s vanovým termostatem na zeď
26608000
Kč 26 855,00
Katalogová cena bez DPH

Najděte vám nejbližší showroom

Objevte více

Podívejte se více o sprchových systémech Euphoria na GROHE X

Jak nainstalovat GROHE Euphoria System SmartControl 310