Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Rainshower Eco

Rainshower Eco

Lidské tělo nemá z výšky tvar kruhu.

Sprchy Rainshower® Next Generation Eco byly vytvořeny na základě jednoduchého postřehu našich zákazníků – že lidské tělo nemá z výšky tvar kruhu. Vytvořili jsme tedy sprchovou hlavici, jejíž oválný tvar reflektuje tvar lidského těla z výšky, a která benefituje ze všech výhod technologie GROHE DreamSpray® pro rovnoměrnou a efektivní distribuci vody. Obsahuje navíc tlačítko Eco, které slouží pro úsporu vody.

Najít showroom
Bathroom Brochure
Katalog
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.

Galerie

gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

Ruční sprchy

27274000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
4 018,41 Kč DMOC s DPH
Ruční sprcha 2 proudy

Rainshower Eco

Proč zůstávat u konzervativních možností, když můžete mít skutečně inspirativní designový prvek? Prvek, který bourá zavedené konvence a mění způsob, jakým lidé zacházejí se svými sprchami. Ruční sprchy Rainshower® Next Generation získaly mnoho příznivců z řad milovníků designu, stejně jako mnohá ocenění, a to díky svému exkluzivnímu vzhledu a smyslu pro ekologii. Součástí těchto sprch je navíc úsporná technologie umožňující přechod z režimu Rain na režim Smart Rain, který nabízí stejný požitek, avšak větší úsporu vody. Stačí jednoduše posunout tlačítko EcoButton na rukojeti.

Ceny za design

D&AD Award

2010
D&AD Award

Good Design Japan

2010
Good Design Japan

Green Good Design

2010
Green Good Design

IDEA

2010
IDEA

red dot design award

2009
red dot design award

Související série

Sprchové systémy Rainshower System

Sprchové systémy řady Rainshower System spojují všechny nezbytné aspekty dokonalé sprchy a nabízejí i další vlastnosti, které zvýší váš komfort a požitek. Veškeré naše termostatické systémy obsahují termostatickou baterii GROHE, při jejímž vývoji jsme používali ten nejcitlivější teploměr na světě – lidskou pokožku. Tento špičkový sprchový systém byl navržen s ohledem na dokonale podmanivý sprchový zážitek pro tělo i duši. Nabízí proto několik nastavitelných tělových trysek, aby si všichni členové vaší rodiny mohli užít blahodárného vlivu vodoléčby – aniž by museli opustit domov.

Sprchové systémy Rainshower System