<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE RAPID SLX – PŘIPRAVEN NA ZÍTŘEK. UŽ DNES.

STAVĚNÝ PRO BUDOUCNOST

Ať už budoucnost přinese cokoliv, systém Rapid SLX na ni bude připravený.

Je připravený vám nabídnout přístup k čemukoliv, co je k dispozici dnes, a ke všemu, co bude k dispozici v budoucnu. Byl navržený tak, aby život učinil jednodušším a chytřejším – jak instalatérům, tak koncovým zákazníkům. A aby se postaral o to, že moderním vizím nebudou stát v cestě zastaralé technologie.

RYCHLEJŠÍ, PEVNĚJŠÍ, SOFISTIKOVANĚJŠÍ – VLASTNOSTI RÁMU GROHE RAPID SLX

JEDINEČNÝ REGULÁTOR PRŮTOKU: PLNĚ NASTAVITELNÝ A PŘIPRAVENÝ PRO TECHNOLOGII RIMLESS

Integrovaný regulátor průtoku vám umožní kdykoliv upravit průtok vody. Díky tomu je montážní rám Rapid SLX dokonale připravený na neustále se rozšiřující řadu toalet s mísou bez okrajového splachovacího kruhu. Regulátor nevyžaduje demontáž žádné součásti pro úpravu průtoku a je 100% kompatibilní se všemi současnými i budoucími toaletami.

PLUG & PLAY: PŘIPOJTE SE K BUDOUCNOSTI

Součástí systému Rapid SLX je plně funkční, integrovaná elektrická zásuvka. Do standardní výbavy patří také vodovodní přípojka pro sprchové toalety. Tento jedinečný prvek umožňuje snadnou instalaci současných i budoucích sprchových toalet, jako je například naše exkluzivní GROHE Sensia Arena.

DVÍŘKA PRO PŘÍMÝ PŘÍSTUP: BUĎTE PŘIPRAVENI NA JAKOUKOLIV ZMĚNU

Nová verze montážního boxu, která je standardní součástí systému Rapid SLX, obsahuje dvířka pro přímý přístup. Veškeré budoucí změny, například výměnu standardní toalety za sprchovou, tak bude velmi snadné provést. Nová konstrukce montážního boxu navíc poskytuje nesrovnatelně více prostoru pro přídavná zapojení elektřiny nebo vodovodní přípojky.

DOKONALÁ FLEXIBILITA V PODOBĚ SPLACHOVACÍCH TLAČÍTEK

Pestrá škála splachovacích tlačítek GROHE pomáhá přeměnit zákazníkovu představu o dokonalé koupelně ve skutečnost. Představivosti bude učiněno zadost pomocí dvou velikostních, tří designových a dvanácti barevných variant.

Splachovací tlačítka GROHE nejsou jen pomyslnou třešničkou na dortu. V kombinaci s instalačními rámy Rapid SLX představují mimořádně efektivní a funkční prvek, který vaši vysněnou koupelnu připraví na budoucnost.

Objevte více

Snadná instalace

Nový instalační rám Rapid SLX nabízí mnoho skvělých funkcí, například jedinečný regulátor průtoku. Zde se můžete na vlastní oči přesvědčit, jak utváříme budoucnost vody!

Snadná instalace: Instalační rámy Rapid SLX nabízí rychlou a snadnou instalaci. Nezávisle na tom, zda je použijete při výstavbě zcela nové koupelny nebo při rekonstrukci stávající. Podívejte se, jak snadná je instalace systému Rapid SLX plného unikátních novinek, například integrované elektrické zásuvky. Podívejte se, jak se instalujte budoucnost!

Montážní rám Rapid SLX je zcela připraven na instalaci sprchové toalety. Uvidíte krok za krokem, jak je instalace a zapojení sprchové toalety snadné!

DESETILETÁ ZÁRUKA VÝROBCE

Náš důraz na kvalitu, odolnost a udržitelný rozvoj nám umožňuje nabízet zákazníkům dlouhodobou záruku na funkci a bezpečnost našich výrobků. Nabízíme speciální, prodlouženou záruku na všechny vestavné montážní systémy a podomítkové nádrže, což znamená, že rámy Rapid SL, Rapid SLX a nádrže Uniset jsou nyní kryté desetiletou záruční lhůtou.

Číst dále

Varianty produktu

POZNEJTE VÍCE O MONTÁŽNÍCH RÁMECH GROHE RAPID SLX

SVOBODA VOLBY A DOKONALÁ TEČKA ZA PRÉMIOVÝM DESIGNEM KOUPELNY V PODOBĚ SPLACHOVACÍCH TLAČÍTEK GROHE

Objevte více

Zjistěte více o Grohe X