EUROCUBE

MODERNÍ POJETÍ KUBISMU NA DOSAH RUKY

Pro milovníky čistého, velmi moderního a charakteristického designu do kuchyně nebo koupelny společnost GROHE připravila kolekci Eurocube. Produktová řada GROHE Eurocube nabízí oceňované designové inovace a proslavené německé řemeslné zpracování v kubistické podobě pro kuchyňské, koupelnové a sprchové baterie a doplňky. Baterie a doplňky GROHE Eurocube jsou skutečným designovým klenotem.

Najděte svůj nejbližší showroom

Katalog Koupelna

Luxusní vodovodní baterie a sprchy pro výjimečné koupelny.

Zážitek z řady Eurocube

Moderní, čisté, kubistické

Baterie GROHE Eurocube jsou inspirovány geometrickou dokonalostí krychle. Díky tomu vnesou do vaší koupelny estetickou čistotu a dynamiku. Moderní doba je uspěchaná. Čisté, minimalistické linie baterií Eurocube však zpříjemní každodenní shon svým uklidňujícím, sebejistým vzhledem pokaždé, když vstoupíte do koupelny. Baterie GROHE Eurocube jsou nadčasové a pod svou elegantní rouškou ukrývají bezkonkurenční výkon.

Sochařská preciznost designu

Čisté linie baterií Eurocube se dokonale hodí do všech moderních koupelen. Součástí řady Eurocube je pestrá škála velikostí, od nejmenších po XL, takže si snadno vyberete tu pravou. Kolekce Eurocube obsahuje umyvadlové, bidetové, vanové a sprchové baterie, vzájemně propojené precizně sladěnými designovými prvky. Technologické srdce baterií Eurocube reflektuje desítky let expertízy a vášně společnosti GROHE pro své řemeslo. Výsledkem je mimořádně přesná a hladká regulace vody spolu s dalšími jedinečnými funkcemi. GROHE Eurocube umožňuje snadno skloubit podmanivý design, špičkový výkon a uživatelský komfort.

Tři barevná provedení z kolekce GROHE Colors

Kromě skvělého výkonu splňují baterie GROHE Eurocube další požadavek diktovaný současnými trendy – schopnost obohatit koupelnu o barvy. Každá baterie v této řadě je k dispozici v léty prověřené, blyštivé povrchové úpravě z chromu, ovšem na výběr máte taky dvě nové barvy z kolekce GROHE Colors: stylovou SuperSteel a sofistikovaný kartáčovaný Hard Graphite. Díky inovativnímu výrobnímu procesu GROHE PVD se tyto povrchy pyšní dlouhou životností a maximální odolností proti poškrábání a znečištění. Perfektní sladění povrchových úprav napříč všemi produkty z kolekce GROHE Eurocube znamená, že vytvořit jednotný styl koupelnového interiéru je snadnější než kdy dříve.

Varianty produktu

GROHE offers a wide choice of coordinated showers and bath accessories.

Euphoria System

Euphoria System

Prohlédnout kolekci
Power&Soul Cosmopolitan

Power&Soul Cosmopolitan

Prohlédnout kolekci
Skate Cosmopolitan

Skate Cosmopolitan

Prohlédnout kolekci
Euphoria Cube

Euphoria Cube

Prohlédnout kolekci
Grohtherm Cube

Grohtherm Cube

Prohlédnout kolekci