GROHE PROFESSIONAL
Váš spolehlivý partner

Víme, jak velkému množství úkolů a výzev jako instalatéři denně čelíte.
Proto se vždy snažíme přijít na způsoby, jakými vám práci usnadnit.

GROHE Eurosmart
nová generace instalatérské ikony

Náš bestseller jsme dále rozvinuli a vytvořili produktovou řadu s bezkonkurenční všestranností, inovativními detaily a elegantním designem. Řadu, která splní všechny požadavky vašich zákazníků. Nová generace řady GROHE Eurosmart nabízí vyšší baterie pro větší pohodlí a čistší linie, které dokonale zapadají do moderních interiérů.

Objevte řadu Eurosmart

GIVE
Nová úroveň vzdělávání

Jak můžeme čelit celosvětovému nedostatku kvalifikovaných instalatérů v sanitárním průmyslu, zajistit mladým lidem prosperující budoucnost a pozitivně zasáhnout do dění ve společnosti? Pomocí našeho nového odborného vzdělávacího programu GROHE GIVE.

Zjistěte více

Udržitelná řešení
přemýšlíme o každé kapce

Společnost GROHE usiluje o nejvyšší úroveň udržitelnosti, která je vedle kvality, technologie a designu součástí klíčových hodnot značky.

Zjistěte více

GROHE X
Poznejte budoucnost už dnes

Jak instalovat naše nové produkty? Jaká očekávání mají zákazníci od koupelen a kuchyní budoucnosti?

Poznejte GROHE X

Najdete velkoobchodní partnery grohe pro podporu vašeho podnikání

Získejte kontakt na velkoobchodní partnery a showroomy GROHE a spolehněte se na prvotřídní služby a produkty GROHE Professional. Zjistěte, jak optimalizovat vaše služby díky odběrným místům pro partnery GROHE.

Zjistit nyní

Nová baterie Eurosmart

S novou řadou koupelnových baterií Eurosmart představuje společnost GROHE nejen moderní design, ale také zcela nové modelové varianty.

Zjistěte více

GROHE Rapido SmartBox

Důmyslná technologie v nejmenším prostoru: GROHE Rapido SmartBox nabízí nekonečné množství možných řešení s jediným podomítkovým tělesem. Využijte více prostoru a flexibility!

Zjistěte více

EUPHORIA

Adapt your shower to your personalized mood and need. With just the turn of a knob you control the spray: from a powerful Jet spray for rinsing out shampoo to a Rain spray that relaxes you after a long day at work.

Zjistěte více

GROHTHERM 1000
Performance

Proměňte sprchu v příjemný prostor plný sofistikovaných funkcí. GROHE TurboStat udržuje konstantní teplotu vody. Technologie GROHE CoolTouch zajišťuje, že se povrch baterie nezahřeje na vyšší teplotu, než je nastavená teplota vody.

Zjistěte více

Rapid SL / SLX

Naše instalační rámy usnadňují zařizování koupelen s nejmodernější závěsnou sanitární keramikou. Splachovací systémy a tlačítka obsahují technologii GROHE EcoJoy™, která pomáhá bez kompromisů šetřit vodu.

Zjistěte více

Kuchyňské Baterie Eurosmart

Dopřejte si kombinaci praktických funkcí a výrazného, atraktivního designu v podobě nové řady GROHE Eurosmart. Nabízí bezkonkurenční výkon a stabilní teplotu i při těch nejnáročnějších kuchyňských úkonech.

Zjistěte více