Grohe Professional
Váš odborník na koupelny a kuchyně

Podznačka GROHE Professional byla vytvořena s cílem reagovat na aktuální potřeby instalatérů a dalších profesionálů ze sanitárního průmyslu – velkoobchodníky, provozovatele showroomů nebo developery. Na tyto experty se společnost GROHE maximálně soustředí a uvědomuje si, že pro své klienty potřebují ta nejnovější a nejpokročilejší produktová řešení.

Kolekce GROHE Professional jim nabízí na míru šité portfolio produktů vyrobených podle těch nejpřísnějších standardů kvality, technologií, udržitelného rozvoje a designu. Produktů, které pro správné projektování a instalaci vyžadují jejich odborné znalosti.

Objevte profesionální řešení GROHE

Rostoucí obavy o životní prostředí a potřebu řešit environmentální stopu budov nelze přehlédnout, a s tím souvisí rostoucí poptávka po modernizaci obytných i kancelářských prostor. S tím jdou ruku v ruce neustále se zvyšující očekávání zákazníků a také složitost a časová náročnost instalace produktů, které požadují.

Zjistěte, jakým způsobem dokáže kolekce GROHE Professional vytyčit velkoobchodníkům, showroomům, instalatérům, developerům, architektům a designérům cestu k úspěšné budoucnosti, na které budou před konkurencí neustále o krok dále.

Koupelny

Sprchy

Toalety

Kuchyně

Řešení pro každou situaci

PRO SHOWROOMY

Kolekce GROHE Professional nabízí showroomům na míru šité produktové portfolio vybudované na čtyřech základních pilířích značky – kvalitě, technologiím, udržitelnému rozvoji a designu. Do tohoto portfolia patří řada GROHE Essence včetně všech možných kombinací Perfect Match, tedy baterií Grohtherm, Tempesta a mnoho dalších.

Všechny koupelnové kolekce

PRO INSTALATÉRY

Kolekce GROHE Professional se skládá ze světoznámých ikon značky GROHE, jako je například náš bestseller, baterie Eurosmart, nebo schovaní šampioni – montážní systémy GROHE Rapid SL či Rapido SmartBox, které otevírají bránu nekonečných designových možností. Spolu s těmito produkty poskytujeme komplexní servisní a vzdělávací služby, v jejichž čele je program GIVE a nový věrnostní program.

Objevte více

PRO ZADAVATELE PROJEKTŮ

GROHE je světovou značkou, která zaštiťuje produkty nekompromisně splňující veškeré místní standardy. Naše řešení najdou své místo kdekoliv na světě. Uvědomujeme si také, že osobní vztahy, expertní znalosti a špičkové služby jsou nezbytné. Našim zákazníkům jsme pomohli s realizací široké škály projektů, od rezidenčních budov v největších městech světa, přes hotelové resorty na Maledivách až po kasárny v Saúdské Arábii nebo výletní lodě. Pro každé odvětví dokážeme nabídnout na míru šité, profesionální produkty a konzultační služby na světové úrovni, ať už se jedná o obytné budovy, pohostinství, kancelářské prostory či zdravotnictví.

Referenční projekty GROHE

Brožury

Vyhledávání showroomu

TRAINING COMPANION