GROHE QuickFix

Vitalio Universal Sprchová tyč, 600 mm

Číslo produktu
277242431
EAN
4067393016823
Barva
matte black
3 303,00
Katalogová cena bez DPH

Tato úžasná matně černá univerzální sprchová tyč GROHE Vitalio dokonale ladí s ostatními sprchovými tyčemi GROHE stejné barvy - a díky balíčku QuickFix DIY je instalace bezproblémová.

Dotvořte svou koupelnu matně černou sprchovou tyčí GROHE Vitalio Universal, vyrobenou v Německu společností GROHE. Tato štíhlá a stylová 600mm lišta je navržena podle nejvyšších standardů a nabízí dokonale snadné použití a instalaci. Odpovídá naší široké nabídce produktů v úžasné matné černé barvě a je opatřena povrchovou úpravou GROHE Long-Life, která je odolná a snadno se čistí, takže její bezchybný povrch vydrží po celý život. Kolejnice má posuvný prvek a otočný držák, takže nastavení výšky a úhlu ruční sprchy je velmi snadné. Horní držák je navíc výškově variabilní, což znamená, že jej lze namontovat do stávajících vrtaných otvorů. Když už mluvíme o montáži, celková instalace je překvapivě snadná! Lze ji přišroubovat (šrouby a hmoždinky jsou součástí dodávky) nebo ještě pohodlněji přilepit! Potřebujete pouze 2 x sadu GROHE QuickGlue Set S (41247000, prodává se samostatně). Přídržná síla je max. 20 kg! Pokud potřebujete další pokyny, podívejte se na naše Rychlé video nebo se podívejte na Stručného průvodce. GROHE QuickFix - překvapivě snadné!

Klíčové vlastnosti

  • s nástěnnými držáky, posuvným a otočným držákem
  • GROHE FastFixation (nastavitelný horní držák pro stávající otvory)
  • nastavitelný posuvný držák (sprchový držák posuvný otočením)
  • vhodné pro šroubování (šrouby a hmoždinky jsou v balení) nebo lepení (lepidlo GROHE QuickGlue S 41 247 000 se prodává samostatně – jsou zapotřebí 2)
  • přídržná síla: max. 20 kg
  • uvedená přídržná síla platí pouze pro statické (pomalu působící) zatížení a zamýšlené použití
  • Pětibarevné balení
  • Řada pro koncové zákazníky
Č. prod. Popis produktu Č. objednávky
*Speciální příslušenství
1 Držák sprchové tyče 486072430
2 Vodící prvek 486092430
3 Držák sprchové tyče 486082430
4 Vymezovací podložka 48606001*

GROHE QuickFix – Překvapivě snadná modernizace koupelny nebo kuchyně! Nikdy jste nezkoušeli vyměnit baterii sami? S GROHE QuickFix to zvládnete. Pusťte se do toho ještě dnes a vychutnejte si modernější domácnost

Prozkoumejte celý sortiment GROHE QuickFix