GROHE Blue Startovní sada - filtr velikost S s filtrační hlavou

Číslo produktu
40438001
EAN
4005176984105
Barva
6 962,75
Katalogová cena bez DPH

Startovací sada filtrů GROHE Blue velikosti S je jednoduché a kompaktní řešení, které poskytuje čistou pitnou vodu skvělé chuti - zejména v oblastech s tvrdou vodou

Díky startovací sadě filtru GROHE Blue velikosti S, která promění vodu ze zdroje ve stolní vodu skvělé chuti, již nemusíte v kuchyni hledat místo pro balenou vodu nebo objemné filtrační systémy. Je to ideální systém pro oblasti s tvrdou vodou (vyšší než 12° KH). Pomocí vícefázového filtračního procesu odstraňuje větší částice, jako je písek a nečistoty, a snižuje obsah chlóru, těžkých kovů a jemných částic, přičemž zajišťuje, aby nebyly odstraněny prospěšné minerály. Snižuje také obsah vápníku, čímž chrání vaše domácí spotřebiče a zlepšuje chuť vody. Proces přeměňuje zdrojovou vodu na čistou, měkkou a lahodnou pitnou vodu s čistou a svěží chutí. Objem filtru je 600 litrů (při 20° KH). Průtokoměr s digitálním displejem napájený dvěma bateriemi AA sleduje životnost filtru a informuje vás o nutnosti jeho výměny. Stačí odšroubovat použitou kazetu a našroubovat náhradní. Filtrační sada je kompaktní a navržená tak, aby zabírala minimum místa ve skříňce pod dřezem. Je kompatibilní se všemi jednoduchými bateriemi GROHE Blue Pure a s vodními systémy GROHE Red.

Klíčové vlastnosti

  • součásti:
  • GROHE Blue hlava filtru
  • GROHE Blue filtr vel. S pro snížení tvrdosti vody a prémiovou chuť
  • Kapacita 600 L při 20° dKH
  • průtokoměr pro měření životnosti filtru včetně 2x AA baterií
  • compatible with GROHE Blue Pure single faucets and GROHE Red water systems
Č. prod. Popis produktu Č. objednávky
1 filtrační hlavice 64508001
2 Filtr velikost S 40404001

Ať už je vaše představa o dokonalém osvěžení jakákoli – zda je to perlivá, jemně perlivá nebo neperlivá voda – kuchyňské systémy GROHE Blue vám ji splní jediným stisknutím tlačítka.

Inovativní systém GROHE Red poskytuje vroucí vodu přímo z kohoutku, bezpečně a bez čekání.