Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Objevte všechny funkce systému GROHE RED

Systém GROHE Red byl pečlivě navržen do posledního detailu s ohledem na praktičnost, udržitelnost a bezpečnost. Z toho důvodu obsahuje řadu inteligentních a nenahraditelných funkcí.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Vaše bezpečí pro nás bylo vždy prioritou. Proto je součástí systému GROHE Red jedinečný dětský zámek.

MÉNĚ ODPADU

Napustíte si vždy přesně tolik vody, kolik potřebujete, takže ušetříte vodu a snížíte spotřebu energie.

ČISTÁ, SVĚŽÍ CHUŤ

Filtrovaná voda zahřátá na 100 °C poskytuje dokonalý chuťový zážitek.

POŘÁDEK NA KUCHYŇSKÉ LINCE

Filtrovaná voda zahřátá na 100 °C bez zahlcování pracovního prostoru varnou konvicí. Systém GROHE Red zajistí veškerou vodu, kterou potřebujete, prostřednictvím jediné baterie.

TECHNOLOGIE, PRO KTEROU JE BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Pokud doma máte malé děti, těžko najdete lepší důvod, proč se nadobro zbavit elektrické varné konvice. Ty totiž bohužel stále představují příčinu mnoha závažných nehod v kuchyni. A co je nejhorší, obětmi těchto nehod jsou nejčastěji malé děti do pěti let věku. Ty často například zvídavě zatahají za napájecí kabel a převrhnou varnou konvici plnou vařící vody přímo na sebe. Jednoduše je nenapadne, jak nebezpečné to je. Ve Spojeném království každý rok utrpí více než 360 dětí vážné popáleniny způsobené vařící vodou. To je jedno dítě denně. A i jedno je v případě našich nejmilovanějších příliš vysoké číslo.

GROHE Red je zárukou naprosté bezpečnosti. Systém GROHE Red prošla všemi náročnými testy německé instituce TÜV, nezávislého orgánu, který potvrzuje, že produkty splňují platné bezpečnostní požadavky a kvalitativní standardy.

OKAMŽITÝCH 100 °C – A OKAMŽITÁ BEZPEČNOST

GROHE Red jsme navrhli tak, aby to byl ten nejbezpečnější vodní systém na trhu. Nic pro nás totiž není důležitější, než bezpečnost vás a vaší rodiny. Naše vodovodní baterie obsahují dětský zámek a speciální technologie, které eliminují riziko popálení. Nehrozí ani popálení o vodu náhodně stříkající kolem – výpusť baterie GROHE Red obsahuje patentovaný perlátor, který se stará o soustředěný a plynule tekoucí proud bez nevyžádaného odstřikování. A přesně ve chvíli, kdy uvolníte prst z tlačítka, dojde k okamžitému zastavení proudu vody.

DĚTSKÝ ZÁMEK: Bezpečnost je v rodinné kuchyni na prvním místě. A důvodem, proč všechny baterie GROHE Red obsahují spolehlivou dětskou pojistku.

Stiskněte a podržte tlačítko dětského zámku 1 vteřinu pro odemčení funkce vařící vody.

Během odemykání bude LED indikátor blikat červeně a rozsvítí se nepřerušovaně ve chvíli, kdy bude dětský zámek uvolněn.

Pro spuštění proudu vařící vody stiskněte a podržte spodní tlačítko. Jakmile prst z tlačítka sundáte, proud vařící vody se okamžitě zastaví.

VYPADÁ PŘÍLIŠ DOBŘE NA TO, ABYSTE JEJ SCHOVÁVALI

Elegantní a minimalistický bojler systému GROHE Red je snad až příliš kompaktní a atraktivní na to, abyste jej museli ukrývat do kuchyňské linky. Nenechte se ale oklamat tělem. Uvnitř bojleru se nachází sofistikované a pokročilé technologie. Jeho odolné titanové srdce činí bojler mimořádně odolným vůči korozi a usazování vodního kamene, což zaručuje dokonalý výkon po celou dlouhou dobu životnosti. A na rozdíl od většiny jiných bojlerů, vyrobených z nerezové oceli nebo mědi, GROHE Red zaručeně nedodá vodě nepříjemnou kovovou pachuť. V závislosti na vybrané velikosti bojleru dokáže systém GROHE Red poskytnout 3 nebo 5,5 litrů vařící vody najednou.

Věnovali jsme veškerou energii tomu, abyste vy mohli energií šetřit

Může neustálé udržování vody o teplotě 100 °C skutečně šetřit elektrickou energií? Odpověď je jednoznačně ano. Důvodem je titanový bojler systému GROHE Red, jehož výjimečné izolační vlastnosti snižují potřebnou energii na udržení teploty vody na 100 °C na naprosté minimum. Ve srovnání s tím, kolik elektrické energie spotřebuje varná konvice nebo deska, ušetří systém GROHE Red spoustu cenné elektrické energie. Pomyslete navíc na to, jak často vodu v konvici opakovaně zahříváte. Pokaždé, když konvici zapnete, se navýší částka na vašem měsíčním vyúčtování. To se u systému GROHE Red nestane.

Chystáte se na dovolenou? Jednoduše přepněte bojler do prázdninového režimu, ve kterém bude voda zahřívána pouze na 60 °C pro dodatečnou úsporu energie.

Doba potřebná k přivedení 1 litru vody k varu

NAKRMTE VÍCE HLADOVÝCH ŽALUDKŮ POMOCÍ FUNKCE GROHE RED POTFILLER

Běžná rychlovarná konvice dokáže najednou uvařit maximálně 1,7 litrů vody. GROHE Red umí mnohem více. Obsahuje totiž praktickou funkci pro plnění hrnců, jejíž prostřednictvím můžete napustit až 3 litry vařící vody najednou. To oceníte třeba při vaření špaget, ale i v jakékoliv jiné situaci, kdy budete potřebovat hodně vařící vody. A jakmile funkci pro plnění hrnců aktivujete, můžete prst z tlačítka sundat, takže budete mít obě ruce volné pro držení těžkého hrnce.

Funkci pro plnění hrnců odemknete stisknutím tlačítka dětského zámku dvakrát po sobě. Indikátor LED se rozsvítí žlutě

Poté jednoduše stiskněte spodní tlačítko pro spuštění proudu vody

Ten se automaticky zastaví po 60 vteřinách, během kterých napustí až 3 litry vody.

POKAŽDÉ DOKONALÁ TEPLOTA. SLIBUJEME.

Systém GROHE Red dokáže mnohem více než poskytnout vám okamžitě vařící vodu. Díky směšovacímu ventilu.

Pokud je vaše kuchyň napojena pouze na přípojku studené vody, můžete bojler GROHE Red využít k jejímu ohřevu. Jakmile je bojler připojen ke směšovacímu ventilu, dochází k míchání studené a teplé vody z bojleru úplně stejným způsobem, jako byste baterii připojili k přívodu studené i teplé vody. Díky instalaci Coldfill nebudete potřebovat průtokový ohřívač vody. Ale předpokládejme, že přípojku teplé vody máte k dispozici. To pořád znamená, že na vodu o požadované teplotě budete v případě běžné baterie nějakou dobu čekat, během čehož dochází ke značnému plýtvání. V tuto chvíli vstupuje do hry opět směšovací ventil, který do proudu studené vody přimíchá adekvátní množství vody vařící, zatímco termočlánek se postará o zajištění a precizní udržování nastavené teploty. Při instalaci Hotfill budete mít k dispozici teplou vodu s požadovanou teplotou. Okamžitě. Bez čekání. Bez plýtvání vodou. Směšovací ventil je k dispozici jako volitelný doplněk a lze jej kombinovat s každou sadou systému GROHE Red.

INSTALACE COLDFILL

Přimíchávání vařící vody do studené za účelem okamžitého dosažení nastavené teploty.

INSTALACE HOTFILL

Okamžitá teplá voda prostřednictvím bojleru GROHE Red a připojeného směšovacího ventilu

Třída energetické účinnosti A při použití směšovacího ventilu 40841001 pro běžnou vodu.

ZÁRUKA SKVĚLÉ CHUTI

LÁSKA K VODĚ PROCHÁZÍ FILTREM

Systém GROHE Red je vybaven vysoce výkonnými vodními filtry. Ty používají jedinečný pětistupňový filtrační proces pro zachycení i těch nejdrobnějších nežádoucích částic z kohoutkové vody, avšak zároveň ve vodě zanechávají důležité, zdraví prospěšné minerály. Kromě toho, že zaručují bezkonkurenční chuťový zážitek, plní ještě jednu důležitou funkci – tím, že vodu zbavují vodního kamene, významně prodlužují životnost bojleru a garantují jeho vysoký výkon.

Přečtěte si více o našich vysoce výkonných filtrech

Už máte nový systém GROHE Red v kuchyni? Zaregistrujte svůj produkt a získejte dvojnásobek benefitů!

Pokud svůj systém GROHE Red nyní zaregistrujete, získáte uvítací balíček, jehož součástí je kniha receptů GROHE RED a termoska GROHE Red včetně sítka na čaj! V neposlední řadě získáte také rok záruky navíc. Pro registraci produktu prosím zvolte konkrétní model ze seznamu níže, zadejte datum nákupu a datum instalace. Je to snadné! Certifikát prodloužené záruky vám poté přijde e-mailem.

Zaregistrovat baterii GROHE Red

VYTVOŘTE SI SVŮJ SOUKROMÝ HORKÝ PRAMEN

Připravte se na instalaci svého soukromého horkého pramene. Nebojte, skládá se pouze z několika jednoduchých kroků. Kompaktní bojler GROHE Red je k dispozici ve dvou velikostech a elegantně zapadne přímo pod kuchyňský dřez, takže nebude zabírat drahocenné místo na kuchyňské lince.

Zpět na stránku o produktu GROHE Red

Prozkoumejte produktové portfolio řady GROHE Red
Katalog

Stáhněte si náš nový katalog GROHE Red.

Často kladené dotazy o GROHE RED

Odpovědi na vaše palčivé otázky