Příslušenství do koupelny

Essentials Cube Glass/soap dish holder

Koupelnové doplňky
Držáky ručníků, dávkovače mýdla a věšáky na župany poskytnou koupelně kompletní dojem. Abyste dosáhli konzistentního vzhledu koupelny, vyberte takového výrobce vodovodních baterií, který nabízí širokou řadu příslušenství. Budete tak moci sladit vnější vzhled koupelnových baterií a příslušenství.

V rámci koupelny je rozmístění příslušenství otázkou vyvážení estetického vnímání a dostupnosti. Rozmístění doplňků si dobře promyslete, jelikož jejich upevnění vyžaduje vrtat do kachliček.

Držáky ručníků by se měly nacházet na dosah z vany nebo sprchového koutu, zatímco věšáky na župany mohou být připevněny na vnitřní stranu dveří. Nástěnné dávkovače držáky na mýdlo pomůžou udržovat povrch umyvadla bez nečistot.

Zrcadla
Žádná koupelna není bez zrcadla úplná. Zrcadla nám umožňují pozorovat se při každodenních činnostech, jako např. nanášení make-upu, holení a čištění zubů. Navíc slouží jako odrazná plocha pro světlo.

Koupelnové doplňky - Essentials Cube
Eurocube 3-hole basin mixer

Zapuštěné úložné prostory
Zapuštěné úložné prostory ve sprchovém koutě zaručují, že jsou veškeré sprchové gely a šampony při sprchování na dosah ruky. Zapuštěné poličky v dalších místech, např. nad závěsnou toaletu, slouží jako atraktivní doplněk koupelny a další možnost individualizace.

Koupelnový nábytek
Zatímco dříve byla nabídka koupelnového nábytku omezena na malé toaletní stolky, dnes je k dostání nábytek v nepřeberném množství stylů a konfigurací úložných prostor pro každou situaci. Od malých kostek po dlouhé skříně a zásuvky, od lesklých lakovaných povrchů po tmavě dřevěné.

Nástěnný nábytek obohatí minimalisticky laděnou koupelnu a poskytne místo pro uložení nezbytných věcí, zatímco viditelné budou jen ty krásné. Mnoho výrobců rovněž nabízí řady navržené vyloženě pro malé koupelny a šatny s omezeným prostorem.

Koupelnové doplňky - Essentials

Doporučené produktové řady

Allure Brilliant

Essentials Accessories

Essentials Cube Accessories