Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Designová splachovací tlačítka

Společnost GROHE věnuje stejnou pozornost všem oblastem koupelny. Proto i naše splachovací tlačítka nabízíme v luxusních povrchových úpravách a atraktivním designu, aby bylo možné koupelnu vyladit do posledního detailu.

Závěsné toalety a vestavěné splachovací systémy jsou u současných moderních koupelen volbou číslo jedna. Spolu s tradičními chromovými splachovacími tlačítky zahrnují naše kolekce dvojitých tlačítek pro toalety a pisoáry také řadu s luxusním designem povrchového zpracování.

Řada Skate Cosmopolitan Wood doplňuje moderní styl koupelnového nábytku a kachličky z přírodního kamene. Na výběr jsou následující povrchové úpravy: americký ořech, makassar, americká třešeň, přírodní dub, popelavý olivovník a bambus. Pro minimalistické prostory je vhodná řada Skate Cosmopolitan Glass, která zahrnuje měsíční bílou, sametově černou, daVinci saténovou nebo titanovou úpravu. Splachovací tlačítka řady Nova Cosmopolitan Print jsou typické svým oválným potištěným designem a kruhovým splachovacím tlačítkem.

Splachovací tlačítka je možné instalovat vodorovně nebo svisle.

Skate Cosmopolitan Wood

Skate Cosmopolitan Wood

Skate Cosmopolitan Glass WC wall plate

Skate Cosmopolitan Glass

Nova Light WC wall plate

Nova Light –  Splachovací tlačítko s podsvícením

Splachovací tlačítka řady Nova Light reflektují charakteristické prvky řady kosmopolitních kolekcí umyvadlových a sprchových baterií. Dominantním prvkem je dvojité splachovací tlačítko podsvícené jemným světlem.

Díky splachovacím tlačítkům Nova Light již není zapotřebí uprostřed noci rozsvěcovat světla, protože jejich podsvícení vyzařuje dostatečné množství světla

  • Barvu LED podsvícení je možné nastavit na modrou, červenou, zelenou, žlutou a jakýkoliv jejich odstín.
  • Nastavení barev je možné automaticky měnit.
  • Podsvětlení je možné naprogramovat na automatické zapínání a vypínání.
  • Splachovací tlačítko je možné instalovat vodorovně nebo svisle.
Others GROHE Fresh retro-fit set

Snadný způsob použití pevného osvěžovače ve vestavěných splachovacích systémech

Řada GROHE Fresh přináší do koupelny novou úroveň pohodlí, a to prostřednictvím moderního vzhledu vestavěných splachovacích systémů a neustálé svěžesti a hygieny vycházející z použití pevných osvěžovačů.

Součástí řady GROHE Fresh je snadno otevíratelné splachovací tlačítko, díky kterému je aplikace pevného osvěžovače snadná:

  1. Otevřete kryt splachovacího tlačítka
  2. Zvolte libovolný pevný osvěžovač nebo čisticí tabletu
  3. Vložte ji do drážky vedoucí do splachovací nádrže
  4. Uzavřete kryt a spláchněte

Tento systém je kompatibilní se všemi vestavěnými splachovacími systémy a tlačítky s výjimkou skleněných a dřevěných modelů.

GROHE Fresh je k dispozici jako sada se splachovacím tlačítkem dle výběru, případně jako doplňkové příslušenství k současnému splachovacímu tlačítku GROHE