Podlahové vanové baterie

Náš sortiment podlahových a vanových/sprchových baterií představují perfektní doplněk moderních volně stojících van.

Kdysi oblíbené volně stojící vany zaznamenávají v současné době, kdy se z koupelen stává neodmyslitelná součást životního stylu, návrat na výsluní. Na rozdíl od standardní vany umístěné v rohu koupelny je možné volně stojící vanu umístit kamkoliv.

Svoboda designu
Podlahové, volně stojící ramínko nebo kompletní baterie umožňuje zvolit si libovolné umístění vany, což vnáší do projektování koupelny nekompromisní volnost.

Dokonalý vzhled
Volně stojící vanové výpusti a vanové/sprchové baterie naší společnosti obsahují technologii GROHE StarLight®, která zabraňuje šmouhám a usazování nečistot. Baterie tak bude po celou svou dobu životnosti vypadat jako nová.

Podlahové výpusti pro volně stojící vany

Čisté. Minimalistické. Pozoruhodné. Jednoduchost našich chromových vanových výpustí z nich činí ideální volbu pro moderní, volně stojící vany. Podlahové vanové výpusti představují atraktivní volbu pro moderní koupelnu dneška. Svým elegantním vzhledem tvoří atraktivní doplněk volně stojící vany.

Baterie pro volně stojící vanové výpusti
Vanová výpusť sama o sobě neobsahuje vodovodní baterii. Ovládat proud vody je možné pomocí vestavěné sprchové nebo termostatické baterie v odpovídajícím stylu.

Volně stojící vanové/sprchové baterie představují komplexní řešení pro volně stojící vany. Na rozdíl od samotných výpustí, které k ovládání toku vody vyžadují separátní baterii, obsahují podlahové vanové/sprchové baterie výpusť pro napouštění vany a ruční sprchu. Naše nabídka uspokojí vaše požadavky, ať již preferujete minimalismus volně stojícího vanového ramínka nebo přídavné funkce baterií s ruční sprchou.

Doporučené produktové řady

Allure - Bathroom Taps - For your Bathroom

Allure Brilliant

Atrio Classic

Essence

Grandera

Atrio