Sprchové baterie

Sprchové baterie GROHE pro konzistentní vzhled koupelny

V případech, kdy nepřipadá v úvahu termostatická baterie, máte na výběr jednu ze sprchových baterií GROHE. Díky technologii GROHE SilkMove se naše pákové sprchové baterie snadno ovládají a nabízejí přesnou regulaci teploty a průtoku vody ve sprše.

Naše řady koupelnových baterií, od moderních kosmopolitních kolekcí po tradiční styl, obsahují koupelnové baterie, které vhodně doplní jakýkoliv design vaší nové koupelny.

Všechny řady baterií GROHE obsahují modely vanových/sprchových baterií. Pestrá škála různých stylů a konfigurací zajišťuje dokonalou shodu za každých okolností nezávisle na tom, zda preferujete otevřenou vanovou/sprchovou baterii pro sprchování ve vaně nebo vestavěný model do sprchového koutu.

Eurodisc Cosmopolitan umyvadlová baterie

Sprchové baterie

Produkty GROHE umožňují vytvořit konzistentní vzhled koupelny. Veškeré naše kolekce baterií obsahují modely sprchových baterií vyznačující se stejnými charakteristickými prvky jako umyvadlové baterie.

Do sprchového koutu s jednou sprchovou hlavu zvolte některou z našich sprchových baterií. Zatímco řada různých stylů vestavěných a otevřených baterií zajišťuje konzistentní vzhled koupelny, technologie GROHE se stará o nepřekonatelný výkon po mnoho let.

Přidaná funkcionalita:

Součástí sprchových baterií v kolekci Eurosmart Cosmopolitan je pro přidaný komfort během sprchování úložná polička pro šampony a sprchové gely.

Eurostyle umyvadlová baterie

Vanové/sprchové baterie

Vanová/sprchová baterie je vhodná v situaci, kdy si přejete sloučit sprchu s vanou. Součástí nabídky jsou dva typy vanových/sprchových baterií:

  • Nástěnné vanové/sprchové baterie, které jsou určeny k montáži přímo nad vanu. Jejich součástí je vanová výpusť a ventil k připevnění sprchové hadice.
  • Podomítkové vanové/sprchové baterie, jejichž tělo je zabudováno ve zdi. Ty jsou určeny pro použití s vanovým ramínkem a jednou sprchou, avšak je možné je použít také se dvěma sprchovými hlavami: ruční a hlavovou sprchou.

Doporučené produktové řady

Concetto

Eurodisc Joy

Eurosmart Cosmopolitan