Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Čtvercové hlavové sprchy

Čtvercové hlavové sprchy zapuštěné do stropu skutečně odliší vaší koupelnu od ostatních

Svým geometrickým tvarem a minimalistickým designem jsou čtvercové hlavové sprchy architektonickým klenotem každé koupelny.

Stropní čtvercové sprchy se stávají čím dál tím populárnější volbou pro moderní koupelny. Tyto sprchy jsou po vzoru luxusních hotelů a prvotřídních rezidencí ideálním doplněním moderních koupelen. Sprchová hlava je v tomto případě zapuštěná, což vyvolává exkluzivní dojem tekoucí vody přímo ze stropu a odbourává potřebu použití sprchového ramene.

Moderní sprchový kout

Čtvercové hlavové sprchy Rainshower F-Series ve třech velikostech

Řada Rainshower F-Series obsahuje tři různé velikosti sprchové hlavice a přídavnou boční sprchu. Široká stropní hlavová sprcha obsahuje kruhovou sprchovou hlavici zasazenou ve velkém, 20palcovém čtvercovém těle. Desetipalcový model je určený pro použití se sprchovým ramenem a lze jej upevnit ke stěně nebo stropu. Kolekci uzavírá nejmenší, 5palcová nástěnná sprchová hlavice a 5palcová čtvercová boční sprcha.

Doplněním termostatické baterie a ruční sprchy pak vznikne luxusní sprchový kout, který pozvedne sprchování na novou úroveň.

Rainshower F-Series

Sprchování přímo na míru

Každý člen rodiny si od sprchování slibuje něco jiného. Díky uživatelskému ovládání sprch Grohtherm F nemusí nikdo slevovat ze svých požadavků.

Nezávisle na tom, zda chcete ovládat jeden, dva nebo více sprchových otvorů, tato modulární řada produktů vám v kombinaci s našimi oceňovanými sprchami poskytne naprostou svobodu pro vytvoření úchvatných zážitků. Sprchování navržené na míru.

Grohtherm F
">