Umyvadlové baterie s vysokými výpustmi

Vysoké vodovodní baterie GROHE pro umyvadla na desku byly navrženy s ohledem na vaše pohodlí. Výška a nasměrování ramínka zajišťuje optimální směrování proudu vody.

Eurodisc Joystick

Umyvadlo umístěné na desce je pozoruhodným doplňkem všech stylů koupelen a materiálů, ať již skla, dřeva, kovů nebo kompozitních materiálů. Vzhledem k tomu, že výška a směrování proudu u standardní baterie nemusí být dostatečné pro dosažení okraje umyvadla, zvolte pro tento typ umyvadel nástěnnou baterii či baterii s umístěním na desku.

Zatímco nástěnné baterie vyžadují vestavění potrubí a těla baterie do zdi, což není vždy možné, baterie pro umyvadla na desku se instalují na povrch kolem umyvadla. Protože umístění baterie pro umyvadlo na desku není vázáno na otvor v umyvadle, můžete si sami zvolit její polohu tak, aby nejlépe vyhovovala vašemu pohodlí a vkusu.

Eurodisc Joystick
Lineare

Umístit baterii za umyvadlo se zdá být logickou volbou, ale za úvahu stojí také zvolit odvážnější řešení a umístit ji po stranách umyvadla a využít tak elegantního tvaru baterie k vytvoření designového doplňku. Vysoké baterie pro umyvadla na desku se nacházejí ve většině našich kolekcí koupelnových baterií, takže si můžete být jisti perfektním sladěním stylu s vanovými bateriemi, sprchami a splachovacími tlačítky.

Lineare

GROHE BestMatch

GROHE BestMatch je označení pro dokonale sladěnou kombinaci vodovodní baterie a umyvadla, a to nejen z hlediska vzhledu, ale také technologické a ergonomické kompatibility. Veškeré kombinace, včetně těch, které zahrnují nové umyvadlové baterie velikosti M a XL, byly důkladně prověřeny v našem testovacím středisku v německém Hemeru.

Objevte GROHE BestMatch

Váš oblíbený design v té správné velikosti

Aby se ve velikostech dalo snadno orientovat, je u každé položky označení její velikosti dle symboliky, která je všem známá – od XS (extra malá) po XL (extra velká). Čím větší baterie je, tím vyšší a širší je dosah výpusti a komfort užívání!

Od XS po XL

Doporučené produktové řady

Essence

Lineare