Nástěnné baterie

Nástěnné baterie pro moderní umyvadla

Nezávisle na tom, zda si vyberete mělké umyvadlo na desku z nejnovějších kompozitních materiálů nebo umyvadlo jednoduché a skleněné, nástěnná baterie GROHE doplní stylový vzhled umyvadla a zajistí přidaný komfort.

Pokud vyžadujete moderní designovou koupelnou, jsou nástěnné baterie perfektním doplňkem dnešních moderních umyvadel. Na rozdíl od minulosti je dnes k dispozici nepřeberná škála různých tvarů, velikostí, barev a materiálů umyvadel. Prostorné skříňky pod umyvadlo mohou být doplněny velkými obdélníkovými umyvadly, zatímco vysoký závěsný koupelnový nábytek často doplňují volně zavěšená umyvadla. Pokud si přejte pořídit umyvadlo bez upevňovacích otvorů na baterii, je zapotřebí zvolit baterii umístěnou na desku nebo na stěnu.

Naše řada nástěnných baterií zahrnuje:

  • Dvouotvorové pákové baterie
  • Tříotvorové baterie se dvěma rukojeťmi

Instalace
Nástěnné baterie mají své tělo vestavěné do zdi. Tento fakt je třeba vzít v úvahu během projektování koupelny, protože instalaci vodovodního potrubí a těla baterie je zapotřebí provést před pokládáním kachliček.

Veris F-digital dvouotvorová umyvadlová baterie

Dvouotvorové nástěnné umyvadlové baterie

Moderní design našich dvouotvorových pákových nástěnných baterií s technologií GROHE SilkMove® zaručeně vhodně doplní nejnovější vestavěná umyvadla. Stejně jako v případě ostatních nástěnných baterií je jejich tělo vestavěné ve stěně. Výsledkem je čistý a minimalistický vzhled umyvadla. K dispozici je pestrá nabídka různých stylů a cenových úrovní.

Různé výšky výpustí: Řady nástěnných baterií Veris a Allure v rámci trendu zvětšování velikosti umyvadel nabízejí výpusti dvou délek: 180mm a 220mm.

GROHE AquaGuide:Dvouotvorová nástěnná baterie Eurosmart Cosmopolitan je vybavena technologií GROHE AquaGuide – nastavitelným perlátorem, který umožňuje otočit úhel vodního proudu podle potřeby.

GROHE Ondus® Tříotvorová umyvadlová baterie

Tříotvorové nástěnné umyvadlové baterie

Tříotvorové nástěnné umyvadlové baterie představují nejnovější trend interierového designu. Jejich symetrický design a vestavěné tělo představuje perfektní sladění s velkými vestavěnými umyvadly a poslouží jako třešnička na dortu vaší nové koupelny.

Dokonalá kombinace: Bez ohledu na to, jak velké je vaše umyvadlo, vám nabídneme perfektně ladící baterii. Tříotvorové nástěnné umyvadlové baterie v řadách Veris a Allure jsou k dispozici s výpustmi dvou délek – 180 mm a 220 mm.

Hladká manipulace:Veškeré naše pákové nástěnné baterie obsahují keramické disky nejvyšší kvality, které zajišťují plynulé otáčení rukojeti nezávisle na tom, zda si zvolíte baterii s kohoutky nebo pákovou rukojetí.

Doporučené produktové řady

Atrio One

Grandera