Úsporné splachovací systémy s duálním splachováním

Vestavěné splachovací systémy s duálním splachováním

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak šetřit vodou v domácnosti, je instalovat k toaletě splachovací systém s dvojitým splachováním.

Vestavěné splachovací systémy s dvojitým splachováním jsou určeny pro závěsné toalety a toalety umístěné zády ke stěně a umožňují zvolit adekvátní objem spláchnuté vody. Prostřednictvím splachování nižšího objemu vody výrazně snížíte své roční náklady na vodu a přispějete svým dílem k ochraně tohoto cenného přírodního zdroje.

Kolik vody spotřebuje toaleta s dvojitým splachováním?

Vestavěné splachovací systémy GROHE umožňují výběr ze splachovacích tlačítek s jednorázovým spláchnutím, start/stop splachováním a dvojitým splachováním. Toaleta s dvojitým splachováním umožňuje výběr ze dvou objemů spláchnuté vody: velkým (6 litrů) a malým (3 litry). Objem spláchnuté vody u velkého spláchnutí je možné snížit na 4,5 litrů nebo 3 litry.

Splachovací tlačítka pro toalety s dvojitým splachováním

Zvolte takové splachovací tlačítko, které bude odpovídat vzhledu koupelnové baterie a sprchy, aby byl dojem z koupelny celistvý a konzistentní. Splachovací tlačítka GROHE je možné instalovat vodorovně nebo svisle tak, aby seděly ke kachličkám na zdi a umožňovaly snadný přístup ke splachovacímu systému v případě údržby.

Skate Cosmopolitan WC tlačítko

Větší objem

Větší objem vody při spláchnutí spustíte stisknutím většího tlačítka.

Skate Cosmopolitan WC tlačítko

Menší objem

Menší objem vody při spláchnutí spustíte stisknutím menšího tlačítka.

Doporučené produktové řady

Nova Cosmopolitan

Rapid SL Installation System