Minimální prostor, maximální styl

Prostorově úsporná řešení GROHE pro malé koupelny

Arena Cosmopolitan ovládací tlačítko

Závěsná umyvadla, bidety a toalety

Závěsné sanitární systémy jsou pro malé koupelny ideální. Nejen, že díky nim působí místnost větším dojmem, ale usnadňují rovněž úklid koupelny pomocí snadného přístupu k podlaze a eliminace zákoutí, ve kterých by se usazoval prach.
Instalační rámy GROHE Rapid SL jsou k dispozici ve čtyřech výškách: 82 cm, 113 cm, 100 cm a 120 cm. Menší model je vhodný pro případy, kdy potřebujete toaletu umístit pod okno. Jejich malá hloubka značí možnost jejich instalace do dřevěné příčky, případně před zděnou stěnu.
Splachování toalety je možné vyřešit elektronicky nebo manuálně prostřednictvím široké nabídky splachovačů GROHE, případně pneumaticky pomocí tlačítka Air Button. Pneumatické splachování znamená, že tlačítko není nutné přímo připojit ke splachovacímu systému a lze jej tedy umístit na příhodné místo.

Rohové sanitární instalační rámy
Pokud je prostor opravdu malý, je nezbytné pracovat s rohy místnosti. Součástí řady rámů GROHE Rapid SL pro umyvadla, bidety a toalety jsou rohové instalační sady, které vám umožní lépe využít malý prostor.

Závěsný sanitární systém s technologií Rapid SL
Grohtherm F Thermostatic Trim with integrated 2-way diverter

Podomítkové tradiční a termostatické baterie

Součástí kolekcí vodovodních baterií GROHE je široký výběr podomítkových řešení pro umyvadla, vany a sprchy. Podomítkové baterie s nástěnnými výpustmi jsou ideální pro použití s malými umyvadly. Podomítkové sprchové baterie zase díky svým úzkým profilům nepřekáží ve sprchovém koutu.

Naše kolekce tradičních a termostatických baterií
Rainshower System Shower system for wall mountin

Sprchové systémy

To, co společnost GROHE odlišuje od konkurence, je poskytování přídavné funkcionality pro neustálé vylepšování uživatelského prožitku.

Sprchová ramena všech sprchových systémů GROHE lze otáčet o 360°, takže i v případě, že se vodovodní přípojky teplé a studené vody nacházejí v blízkosti rohu sprchového koutu, lze sprchovou hlavu natočit do pohodlnější polohy pro sprchování. To je ideální zejména pro situace, kdy by přebudování potrubí vodovodní přípojky příliš navýšilo cenu projektu.

Naše kolekce sprch

Doporučené produktové řady

Rainshower Systems

Rapid SL Installation System