Vytvořte si luxusní sprchový kout

Aby váš sprchový kout nebyl jen estetickým doplňkem koupelny, ale také zdrojem bezkonkurenčního požitku ze sprchování, doplňte jej některou ze sprchových hlavic, termostatických sprchových baterií nebo sprchovým systémem z naší kolekce.

Nejnovější trendy designu sprchových koutů

Grohtherm F

Koupelna slouží v dnešní době k relaxaci. Jedná se o útočiště, ve kterém hraje hlavní roli prostorný sprchový kout. Moderní architektonický vzhled zajistíte velkým sprchovým koutem na úrovni podlahy a jeho uzavřením skleněnými deskami bez okrajů. Případně můžete sprchový kout zcela spojit s okolním prostorem a vytvořit podlahu z kachliček mírně nakloněných do centrálního odtokového kanálku. Vytvoříte tak atmosféru luxusních lázní. Ať již se rozhodnete pro kteroukoliv možnost, bude to právě správný výběr sprchových baterií nebo systému, který přemění vás každodenní sprchovací rituál v mimořádný zážitek. Pokud žádáte nekompromisní výkon a výjimečnou kvalitu pro maximální požitek, doplňte váš nový sprchový kout produkty GROHE.

Sprchové hlavice
Naše řady sprchových hlavic zahrnují kulaté, chromové sprchy i moderní čtvercové styly, nástěnné a stropní zapuštěné hlavové sprchy, ruční sprchy a tělové trysky. K dispozici jsou také modely s různými režimy proudu vody. Některé řady obsahují nejnovější technologii šetřící vodu.

Doplňte svůj nový sprchový kout hlavovou sprchou GROHE

Sprchové systémy nabízející několik zážitků v jednom

Rainshower systém

Sprchový systém, panel nebo věž spojuje všechny základní prvky perfektního sprchového koutu: hlavovou sprchu, ruční sprchu a termostatickou baterii nebo přepínací ventil. Sprchové systémy se upevňují na zeď a jejich instalace je tudíž snadná.

Termostatické i tradiční sprchové baterie
Naše kolekce termostatických a tradičních sprchových baterií zahrnují vestavěné i nástěnné modely, které vhodně doplňují ostatní kolekce vodovodních baterií. Termostatická sprchová baterie je ideální volbou pro své vlastnosti zajišťující pohodlí a bezpečnost.

Sprchové systémy s termostatickou baterií

Doporučené produktové řady

Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Rainshower F-Series Head & Side Showers

Rainshower Systems