Hlavové a boční sprchy

Kruhové nebo čtvercové? Velké nebo malé? Na stěnu či do stropu? Sprchové hlavy GROHE jsou k dispozici ve všech možných tvarech a velikostech, aby splnily vaše požadavky na vzhled a rozpočet. Všechny typy obsahují technologii GROHE DreamSpray, která zajišťuje nepřekonatelný požitek ze sprchování, a technologii SpeedClean, která zabraňuje usazování vodního kamene.

Zobrazit sprchové kolekce GROHE
Euphoria Cosmopolitan Head shower

Design a instalace pevné hlavové sprchy

Pevné hlavové sprchy GROHE se instalují pomocí sprchového ramene upevněného na zdi nebo stropě. Součástí naší kolekce jsou rovněž hlavové sprchy k vestavění přímo do zdi nebo zapuštění do stropu.
K ovládání intenzity a teploty proudu vody ze sprchy je zapotřebí:

  • • podomítkové termostatické těleso
  • nebo podomítková sprchová baterie

Termostatické a standardní sprchové baterie naleznete v našich kolekcích vodovodních baterií.

Allure Brilliant Thermostatic shower mixer | Antonietty Architects AG, Switzerland

Hlavové sprchy pro nástěnnou a stropní montáž

Výběr ze dvou délek sprchových ramen umožňuje rozhodnout, jak daleko od zdi se bude sprcha nacházet, což vám umožní se osprchovat v pohodlné pozici. Naše sprchová ramena s délkou 282 mm nebo 378 mm jsou vhodná pro použití s většinou hlavových sprch GROHE.

Pevné hlavové sprchy jsou díky své kompaktní velikosti ideální pro malé sprchové kouty. Úhel sprchy může být upraven tak, aby nasměroval vodu do co nejpohodlnější pozice.

Pokud to prostor ve vaší koupelně dovoluje, umístění velkého sprchovacího prostoru s hlavovou sprchou v jeho středu poskytne koupelně výrazný a charakteristický prvek.