MANUÁLNÍ BIDETOVÉ SEDÁTKO – INSTALACE

Návod k instalaci manuálního bidetového sedátka naleznete v technických údajích o produktu uvnitř krabice, případně jsou ke stažení na našich webových stránkách

Stáhněte si instalační příručku pro více informací

PŘIPOJENÍ K VODOVODNÍ PŘÍPOJCE

Manuální bidetové sedátko vyžaduje připojení k přípojce studené vody. Pro připojení manuálního bidetového sedátka k přípojce studené vody budete potřebovat t-spojku a vodní hadici. Tuto sadu lze zakoupit zvlášť.

Sada doplňků GROHE 14074000:
T-spojka a hadice

Rozměrový výkres sady doplňků GROHE
Délka hadice: 795 mm
Závit: 3/8“

Umístění vodovodní přípojky se liší v závislosti na typu WC a rozvržení vaší koupelny. Zde jsou uvedeny příklady různých situací, se kterými se můžete během instalace setkat. Profesionální instalaci svěřte do rukou instalatéra.

DVOUDÍLNÉ WC

V případě dvoudílného WC můžete použít vodovodní přípojku splachovací nádrže. Budete potřebovat T-spojku a vodní hadici. Důležité je změřit vzdálenost mezi vodovodní přípojkou a přípojkou na manuálním bidetovém sedátku, abyste věděli, jak dlouhou hadici je nutné pořídit. Zde jsou obrázky různých situací, se kterými se můžete během instalace setkat:

Připojení k vodovodní přípojce splachovací nádrže

Připojení k vodovodní přípojce splachovací nádrže

Připojení v rámci samotné splachovací nádrže

ZÁVĚSNÉ / VESTAVNÉ WC

Je-li vaše WC zavěšené na stěnu nebo vestavěné, podívejte se, zda je vedle WC umístěn rohový ventil. V takovém případě můžete manuální bidetové sedátko připojit přímo k tomuto rohovému ventilu.

Pokud je poblíž WC umístěno umyvadlo, lze manuální bidetové sedátko připojit ke klasické přípojce studené vody.

V tomto videu zjistíte, jak manuální bidetové sedátko správně instalovat na WC, a jak ho můžete připojit k vodovodní přípojce umyvadla:

Tip: Termočlánek Grohtherm Micro umožňuje regulaci vody přitékající do manuálního bidetového sedátka. Požádejte o pomoc svého instalatéra.