Objevte unikátní režimy proudů sprch GROHE

Vychutnejte si různorodost. Přejete se osvěžit nebo relaxovat?

Pomocí těchto osobních vodoléčebných sprch můžete využívat všech uvolňujících vlastností vody a každý den zažít jiný pocit při sprchování. Nabídka hlavových sprch GROHE obsahuje všechny myslitelné tvary, styly a velikosti, včetně velkých a extra velkých tvarů, zapuštěných do stropu nebo připevněných na stěnu, které byly navrženy s ohledem na vaše uspokojení a požitek.

Jemný dešťový režim proudu Rain pro opláchnutí mýdla nebo peelingu, intenzivní tryska pro uvolnění svalů nebo příjemný a uvolňující proud Champagne. S ručními sprchami GROHE SPA® jsou všechny tyto volby na dosah ruky. Vytvořte si v koupelně vodoléčebný sprchový kout a poznejte krásu skutečně prostorového sprchování. Intenzitu bočních sprch je možné předem nastavit tak, aby byl proud silnější mezi lopatkami a naopak o něco mírnější v dolní části zad. Výsledkem je uspokojivá masáž přímo ve sprše.

Rovnoměrný proud vody je zajištěn prostřednictvím jedinečného zpracování hlavice, které vodu rovnoměrně distribuuje do všech trysek. Bez ohledu na to, zda si vaše aktuální nálada žádá klasický, relaxační, intenzivní, dešťový nebo masážní sprchový proud, můžete si být jisti, že z této sprchy vyjdete uspokojeni.

Bokoma Spray

Champagne Spray

GROHE Rain O² Spray

Massage Spray

Normal Spray

Pure Spray

Rain Spray

Jet Spray

SmartRain Spray

Součástí všech našich sprch je technologie GROHE DreamSpray®

Toto vítězné sloučení kvalitního zpracování a inovace zajišťuje optimální distribuci vodního proudu a pomáhá tak vytvářet jedinečný zážitek ze sprchování. Naším posíláním v pozici expertů na vodní technologie je vytvářet produkty s jedinečnými vlastnostmi.

Stejně jako automobily, i sprchy mají své motory. Výjimečná kvalita, precizní zpracování a nízký počet vnitřních dílů odlišují sprchy GROHE od svých konkurentů.

Přečtěte si více o technologii GROHE DreamSpray®