Water Filter Taps

• Baterie s vodním filtrem snižují obsah nečistot, které mohou ovlivnit vůni a chuť běžné kohoutkové vody, pomocí kombinace vodního filtru pod dřezem a klasické kuchyňské baterie.

Baterie s vodním filtrem GROHE Blue

Vodní filtry pod dřezem zlepšují chuť vody tekoucí z vodovodního kohoutku. Zpravidla je to právě chuť a zápach kohoutkové vody, která odrazuje lidi od jejího pití. Baterie s vodním filtrem snižují obsah těžkých kovů, chlóru a vápníku v kohoutkové vodě a zlepšuje tím její chuť. Jejich použití je pohodlnější než v případě filtrů na láhev, jelikož jsou připojeny přímo k vodovodnímu potrubí a dodávají tak filtrovanou vodu kdykoliv je potřeba.

Baterie s vodními flitry jsou šetrné k životnímu prostředí

Nahrazením balené minerální vody filtrovanou kohoutkovou vodou ušetříte čas, peníze a přírodní zdroje. Věděli jste, že k výrobě jedné litrové láhve minerální vody je potřeba sedmi litrů obyčejné vody? Navíc, je nepohodlné nosit je domů a pak prázdné láhve recyklovat.

Baterie s vodním filtrem GROHE Blue®

GROHE Blue® představuje kompletní systém filtrace vody. Jeho součástí je vodní filtr pod dřezem, baterie GROHE Blue® a elegantní, litrová skleněná karafa. Baterie obsahuje dvoje vestavěné vodovodní potrubí (vyrobené z hygienického materiálu PEX) na filtrovanou a nefiltrovanou vodu. Na potřebu brzké výměny filtru upozorňuje indikátor na baterii, který se rozbliká v okamžiku, kdy kapacita filtru klesne pod 10 procent. Filtr pod umyvadlem má kapacitu filtrovat až 500 litrů vody, vydrží až šest měsíců a je možné jej nastavit na tvrdou i měkkou vodu.

GROHE Blue
GROHE Blue

GROHE Blue skleničky a karafy

GROHE Blue®

GROHE Blue šetří peníze čas, peníze a přírodu.

GROHE Blue Professional

GROHE Blue Professional

GROHE Blue Pure