NAJÍT SHOWROOM, INSTALATÉRA
Showrooms
  • Showroom
  • Instalatéra
  • Záruční servis

My Notepad

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Product(s)
Download as PDF
Delete all

The Product is already stored on your notepad.

DOPOSUD NEPOZNANÉ POHODLÍ

GROHE Blue Home

THE NEW CONVENIENCE

Co může být jednodušší než mít k dispozici pitnou vodu přímo z kohoutku? Tak si představujeme domácí rozvoz.

PRO JEDNODUŠŠÍ ŽIVOT

Zamyslete se na chvíli nad tím, kolik energie a námahy stojí za udržováním zásoby balené vody v domácnosti. Fronty v supermarketu, přenášení těžkých balení a jejich uskladňování. Jak jsou na tom vaše záda, mimochodem? A to nemluvíme o následné recyklaci prázdných lahví.

Čas je vzácný

Proč jím mrhat ježděním do supermarketu, zdlouhavým parkováním a nakupováním? Systém GROHE Blue Home přináší méně frustrace – a více času.

PRO VÍCE PROSTORU

Prostor. Pravděpodobně všichni cítíme, že ho není nikdy dost. Největší nedostatek je ho v lednici. Daří se vám udržovat dostatečnou zásobu chlazené vody pro celou rodinu na víkend? Nad tím už díky systému GROHE Blue Home nebudete muset nikdy přemýšlet.

Comfort GROHE Blue

GROHE BLUE HOME UŠETŘÍ VÍCE NEŽ JEDNOU

ŠETŘEME ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ S KAŽDOU SKLENICÍ VODY

Věděli jste, že k vyrobě jediného litru minerální vody je zapotřebí neuvěřitelných sedm litrů běžné vody? Nemluvě o emisích CO2. Systém GROHE Blue Home tuto zátěž snižuje o úctyhodných 61 %.

NEJLEPŠÍM OBALEM JE TEN NEEXISTUJÍCÍ

Zní to jako samozřejmost, ale je třeba si uvědomit, že žijeme na choulostivé planetě, kterou nepřestáváme zahlcovat prakticky nezničitelnými plastovými lahvemi. Systém GROHE Blue Home nabízí řešení – nebalenou vodu.

SAVE IN THE LONG RUN. AND IN THE SHORT.

GROHE Blue Home is an investment in more ways than one. When you look at the costs of providing quality drinking water for your family and friends 365 days a year, you’ll see how quickly you start to save in comparison to bottled water.

Comfort GROHE Blue

PRO ZDRAVĚJŠÍ ŽIVOTNÍ STYL

Jaké množství vody denně je dostačující? Odborníci doporučují pít alespoň 2 litry denně. Systém GROHE Blue však umožňuje tak snadno získat sklenici osvěžující vody, že díky němu mnoho lidí vypije ještě více. Pokud navíc zvolíte filtr magnesium+, obohatíte tím vodu o natolik potřebný hořčík. Dva litry vody ze systému GROHE Blue Home bude takto obsahovat stejné množství hořčíku jako 4 jablka.

ZÁRUKA SKVĚLÉ CHUTI

Jste milovníky čaje nebo kávy? Nyní si tyto nápoje oblíbíte ještě více. Neperlivá voda ze systému GROHE Blue Home zaručí tu nejlepší chuť všech horkých nápojů. Díky tomu, že je tato voda filtrovaná, poznáte rozdíl v chuti především u kávy, kde hraje kvalita vody zásadní roli.

GROHE Blue Home hlavní stránka

Descoperiți funcțiile

GROHE Blue Home instalace

Aflați mai multe
Brochure

View our GROHE Blue Home brochure now

Download