<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
moderní kuchyně se zelenými skříňkami a profesionálními bateriemi GROHE Baulines

PROFESIONÁLNÍ BATERIE GROHE BAULINES

KDYŽ SE ELEGANTNÍ STYL SPOJÍ S MODERNÍMI TECHNOLOGIEMI – PRO JEDNODUŠŠÍ INSTALACI A SPOKOJENÉ KLIENTY:

Při výběru baterií do kuchyní vašich zákazníků je zásadní dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi jednoduchostí a elegancí. S profesionální řadou vodovodních baterií GROHE Baulines toho můžete snadno dosáhnout. Baterie GROHE Baulines se vyznačují sofistikovaným designem a širokým výběrem ergonomických pákových rukojetí. Ať už se styl kuchyně vašich zákazníků přiklání ke klasickému, modernímu nebo kosmopolitnímu stylu, baterie GROHE Baulines se do něj bez problémů začlení a jsou tak dokonalou volbou bez ohledu na to, jaký má váš klient vkus.

ROZMANITOST BATERIÍ GROHE BAULINES

Baterie GROHE Baulines nabízí zákazníkům pestrou škálu designových stylů – GROHE BauEco, GROHE BauEdge, GROHE BauLoop, GROHE BauFlow, GROHE BauCurve a GROHE BauClassic. Tyto baterie, včetně těch s otočnou výpustí, jsou k dispozici v různých variantách – vysoké, střední a nízké. Některé z nich jsou navíc vybaveny vytahovacím perlátorem. Tyto baterie jsou promyšleně navrženy tak, aby vyhovovaly individuálním preferencím a dosáhly harmonické rovnováhy mezi kompaktními rozměry a technologickou výbavou.

Hlavní dřez

Páková dřezová baterie, DN 15
GROHE BauFlow
Páková dřezová baterie, DN 15
30549000
Dřezová baterie, DN 15
BauLoop
Dřezová baterie, DN 15
31222000
Kč 2 320,50
Katalogová cena bez DPH
Páková dřezová baterie, DN 15
BauLoop
Páková dřezová baterie, DN 15
31368000
Kč 2 867,50
Katalogová cena bez DPH
Páková dřezová baterie, DN 15
BauCurve
Páková dřezová baterie, DN 15
30547000
Kč 4 150,00
Katalogová cena bez DPH
Páková dřezová baterie, DN 15
BauLoop
Páková dřezová baterie, DN 15
30543000
Kč 4 150,00
Katalogová cena bez DPH
Páková dřezová baterie, DN 15
BauEdge
Páková dřezová baterie, DN 15
31367000
Páková dřezová baterie, DN 15
BauEdge
Páková dřezová baterie, DN 15
30536000
Kč 4 150,00
Katalogová cena bez DPH
Dřezová baterie, DN 15
BauEdge
Dřezová baterie, DN 15
31223000

FUNKCE, KTERÉ USNADŇUJÍ ŽIVOT

Vylepšete kuchyně svých zákazníků pomocí baterií GROHE Baulines, které jsou navrženy tak, aby především usnadňovaly život. Objevte řadu funkcí, které zjednodušují každodenní úkony:

modrá ikona pro vnitřní vodovodní potrubí GROHE bez obsahu olova a niklu

VNITŘNÍ TRUBKY BEZ OLOVA A NIKLU

Speciálně navržené vnitřní rozvody uvnitř baterie se starají o to, aby pitná voda nikdy nepřišla do styku s olovem a niklem. Výsledkem tak je pokaždé dokonale čistá a zdraví prospěšná voda.

modrá ikona pro perlátor GROHE s výřezem na minci

PERLÁTOR S VÝŘEZEM NA MINCI

Perlátor u nízkých a středně vysokých výpustí lze snadno odšroubovat pro čištění nebo výměnu – stačí do něj vložit minci a otočit.

modrá ikona pro výsuvnou sprchu GROHE

VYTAHOVACÍ SPRCHA

Nové výsuvné varianty posouvají pohodlí na další úroveň a umožňují dosáhnout do každé části dřezu. Usnadňují také plnění hrnců mimo něj.

TAHÁK PRO INSTALATÉRY

Pokud potřebujete vytvořit přesvědčivou prezentaci instalace, abyste zapůsobili na svého klienta, máme pro vás řešení. Zde je několik návrhů, které můžete proaktivně ukázat u svých zákazníků a okamžitě tak získat výhodu nad ostatními instalatéry bez skutečné vize.

osoba čistící zeleninu s profesionální baterií GROHE Baulines

DOMÁCÍ KUCHYNĚ

Splňte zákazníkům jejich přání s bateriemi GROHE Baulines, které dodají jejich kuchyním nádech čisté elegance. Tyto baterie jsou ideální pro větší umyvadla a jejich design s vysokým profilem se vyznačuje zajímavými úhly, které jsou vizuálně atraktivní. Spárováním těchto baterií s kuchyňskými dřezy GROHE pak budete mít v rukou jednoznačný triumf. Klient touto kombinací získá kuchyňský prostor, který se vyznačuje atraktivním vzhledem, špičkovými funkcemi a snadnou údržbou.

PROFESIONÁLNÍ KUCHYNĚ

Profesionálním kuchyním nabízí baterie GROHE BauClassic těsnější průtokovou smyčku, která nevystupuje dále, než je nutné, a zároveň poskytuje oblouk pro snadné oplachování potravin a plnění hrnců. Ovládací páka poskytuje jistotu a přesný průtok vody.

Pro mycí stanice je skvělou volbou baterie GROHE BauLoop. Plně klenutá průtoková smyčka vám umožní vyčistit i ty nejhlubší a největší hrnce a nádoby. Plochá čtvercová páka je ideální pro mytí nádobí v rušném prostředí profesionální kuchyně. Povrch GROHE StarLight je neuvěřitelně odolný proti skvrnám a poškrábání, což je pro každou profesionální kuchyni nezbytná vlastnost.

VÝHODY PRO INSTALATÉRY BATERIÍ GROHE BAULINES

Kuchyňské baterie GROHE Baulines nabízejí instalatérům řadu výhod, díky nimž je proces instalace hladký a efektivní. Díky uživatelsky přívětivým funkcím a promyšlenému designu poskytují baterie GROHE Baulines instalatérům velké výhody.

  • Díky kovovým úchytům a stabilizační desce zajišťují baterie GROHE Baulines snadnou instalaci a nabízí širokou kompatibilitu s různými typy dřezů a pracovních desek. Užijte si pohodlí snadné instalace.
  • Snadno prezentovatelné prodejní balíčky pro běžné konfigurace a požadavky kuchyní pomáhají instalatérům ušetřit čas a námahu při sestavování potřebných komponent. Tyto balíčky zajišťují, že instalatéři mají k dispozici všechny základní prvky pro kompetentní nabídku svým klientům.

Inspirace

detailní pohled na kulatý kuchyňský dřez vybavený profesionální baterií GROHE Baulines
osoba čistící zeleninu s profesionální baterií GROHE Baulines
detailní záběr na moderní kuchyňský dřez vybavený profesionální baterií GROHE Baulines
detailní pohled na profesionální vodovodní baterii GROHE Baulines
osoba čistící brambory s profesionální baterií GROHE Baulines
profesionální vodovodní baterie GROHE Baulines v moderní kuchyni

Najděte svůj nejbližší showroom

grey world map on white background

Obraťte se na svůj oblíbený GROHE showroom a získejte individuální podporu vhodnou pro vaše potřeby.

Najít showroom

Ke stažení

Kuchyňský katalog

Oceňovaný design a inovativní funkce.

Budoucnost vody

novinky GROHE pro rok 2023.

Objevte více

Jednoduchost pro moderní kuchyni

BAU Love Story