<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE FootControl

Osvoboďte vaše ruce. Využijte vašich nohou.

Líbí se vám představa, že byste v kuchyni, kde hraje čas a praktické uspořádání klíčovou roli, získali pár volných rukou navíc? Nové, revoluční ovládání FootControl pro baterie společnosti GROHE umožňuje spuštění a zastavení vody klepnutím nohou na podlahový spínač. Vaše ruce tak zůstanou volné a vaše baterie zářivě čistá. Technologie FootControl je nyní k dispozici u třech nejpopulárnějších kuchyňských baterií GROHE, avšak ovladač lze instalovat k jakékoliv stávající baterii GROHE s vytahovací sprchou. Řekněte sbohem bakteriím, znečištěným vodovodním kohoutkům a stresu.

Varianty produktu

K7 FootControl

Poznejte plný profesionální potenciál vaší kuchyně pomocí baterie K7 FootControl. Užijte si vysoký výkon vytahovací profesionální sprchy baterie K7 společně s praktickým nožním spínačem pro ovládání proudu vody. Úchvatný design baterie je atraktivní sám o sobě, avšak její výjimečná funkcionalita inspirovaná vybavením profesionálních kuchyní z baterie činí ještě větší klenot. Baterie K7 FootControl vám pomůže s přehledem zvládnout požadavky vytížené domácí kuchyně a uvolní vaše ruce pro ostatní činnosti.

Essence FootControl

Vneste prostřednictvím baterie GROHE Essence FootControl do své kuchyně nepřekonatelnou čistotu minimalistického designu a praktičnost bezdotykového ovládání. Elegantní křivky baterie Essence perfektně doplní každou moderní kuchyň, zatímco bezdotyková technologie FootControl uvolní vaše ruce a ochrání baterii před škodlivými bakteriemi. Spolu s vytahovací duální sprchou a odolným, oslnivě zářivým povrchem GROHE StarLight® představuje baterie Essence FootControl dokonalou volbu pro designové kuchyně dneška.