K7

K7

Funkční dokonalost se setkává s estetickým dojmem.

Dodejte domácí kuchyni styl v podobě profesionální vodovodní baterie a objevte nový svět výkonu a funkcionality. řada K7 byla navržena pro vášnivé kuchaře s pomocí profesionálních šéfkuchařů. Tyto baterie nabízí naprostou flexibilitu v podobě úchvatného kuchyňského doplňku. Jsme přesvědčeni, že si spojení estetické dokonalosti a prvotřídní funkcionality, které nabízí produkty této řady, okamžitě zamilujete.

Výstava a instalatéři

Varianty produktu

Zažijte

řada K7 nabízí profesionální kuchyňské baterie se dvěma výškovými variantami výtokové trubice, otočným, 360° pružinovým ramenem pro maximální flexibilitu a sprchu z pevné oceli s možností snadného přepínání mezi perlátorem a tryskou. Součástí řady K7 je rovněž otočná výtoková trubice a varianty s vytahovatelnou, dvojitou sprchou a bočními sprchami, což zaručuje vysoký výkon a atraktivní vzhled. Baterie řady K7 nabízejí naprostou flexibilitu pro kuchyně, ve kterých na výkonu skutečně záleží.

K7 Semi-Pro Medium

GROHE K7 Semi-Pro Medium

Prostřednictvím baterie GROHE K7 měníme to, co je v kuchyni nejdůležitější. Prostřednictvím baterie GROHE K7 Semi-Pro Medium získáte minimalistický, luxusní design prestižní baterie K7 Semi-Pro, avšak v kompaktnějším provedení.

Vodovodní baterie GROHE K7 Semi-Pro Medium je dokonalou kombinací atraktivního vzhledu a funkcionality. Její profesionální sprchu je možné vytáhnout, otáčet o 360° a ovládat jednou rukou. Vysoká výpusť a otočné rameno o 140° vám dále pomůže pokrýt celou plochu dřezu při čištění a plnění vysokých hrnců. Mezi sprchovým proudem a tradičním vodním proudem lze přepínat bez nutnosti vodu zastavovat.