Vlastnosti kuchyňských baterií

Abychom splnili veškerá vaše přání, obsahují kuchyňské systémy a baterie GROHE funkce a promyšlené detaily, které myslí na uživatele. Více možností, pohodlí a flexibility tvoří důvod, proč je používání našich produktů tak příjemné.

SMARTCONTROL

Kuchyňské baterie SmartControl vám přináší precizní ovládání na dosah ruky.

Místo standardní páky u nich slouží ke spuštění a zastavení proudu vody tlačítko přímo na sprchové hlavici, což oceníte zejména tehdy, když budete mít plné ruce. Stačí lehce klepnout zápěstím nebo loktem. Pro regulaci vody tlačítkem jednoduše otočte. Jemný, úsporný proud pozvolna přejde ve výkonnou trysku.

Chcete-li nastavit teplotu vody, otočte kolečkem na samotném těle baterie – doleva nebo doprava, podle toho, zda chcete chladnější nebo teplejší vodu. Vytahovací sprchová hlavice nabízí nepřekonatelnou flexibilitu a je k dispozici ve třech designových provedeních a 11 povrchových úpravách. Vaše vysněná kuchyňská baterie je proto také na dosah ruky.

EASYTOUCH

Kuchyně jsou rušná místa, ve kterých je provádění více úkolů najednou nutností. Proč si neusnadnit život prostřednictvím baterie GROHE, kterou lze ovládat dotykem? Vyvinuli jsme řešení, které umožňuje ovládat proud vody bez použití rukou, což činí kuchyň hygieničtější, praktičtější a lépe použitelnou. Baterie GROHE lze aktivovat jednoduše klepnutím pomocí zápěstí nebo lokte. Uvolněte své ruce a udržujte vodovodní baterii v kuchyni vždy zářivě čistou. Změňte způsob, jakým ovládáte kuchyň, jediným dotykem.

Kuchyň je srdcem vaší domácnosti. A přiznejme si to, občas není tak čistá, jak bychom si přáli. Pomocí inovativních baterií GROHE EasyTouch již vás špinavé ruce nemusí trápit a křížová kontaminace bude záležitostí minulosti. Skrytá technologie GROHE vám umožní spustit a zastavit proud vody jediným dotykem paže, dlaně nebo zápěstí, a to kamkoliv na dotykovou trubici. Již žádné mastné stopy na povrchu baterie nebo neohrabané otáčení pákou loktem.

FOOTCONTROL

Líbí se vám představa, že byste v kuchyni, kde hraje čas a praktické uspořádání klíčovou roli, získali pár volných rukou navíc?

Nové, revoluční ovládání FootControl pro baterie společnosti GROHE umožňuje spuštění a zastavení vody klepnutím nohou na podlahový spínač. Vaše ruce tak zůstanou volné a vaše baterie zářivě čistá. Technologie FootControl je k dispozici u třech nejpopulárnějších kuchyňských baterií GROHE, avšak ovladač lze instalovat k jakékoliv stávající baterii GROHE s vytahovací sprchou. Řekněte sbohem bakteriím, znečištěným vodovodním kohoutkům a stresu.

MAGNETICKÉ DOKOVÁNÍ

Díky výkonným magnetům se vytahovací sprchová hlavice po použití automaticky a plynule zasune zpět do své původní polohy.

TYPY VÝPUSTÍ

VÝKONNÉ SPRCHY

Náš sortiment obsahuje mnoho typů výpustí, které vám umožní vybrat tu správnou baterii pro maximální komfort, praktičnost a designovou kompatibilitu. Výpusti k našim bateriím jsou k dispozici v různých výškách, od kompaktních a nízkých výpustí pro malé prostory až po vysoké, vhodné především pro plnění hrnců. Nabízíme rovněž výpusti ve tvaru písmene U, C nebo L. Můžete si tak vybrat tu, která dokonale vyhovuje vašemu stylu. Potřebujete ještě více flexibility? Pak jsou pro vás určeny otočené výpusti nebo výpusti s vytahovací sprchou, které nabízejí větší dosah a výkon tolik potřebný v obzvláště vytížených kuchyních.

PROFESIONÁLNÍ SPRCHA

Otočné rameno o 360° a snadné přepínání mezi sprchou a perlátorem

TROJITÁ SPRCHA

Tři různé režimy proudu pro trojnásobnou flexibilitu. Naše užitečná, mimořádně flexibilní a výkonná sprcha se třemi režimy proudu vám umožní zvládnout veškeré kuchyňské práce s přehledem – od prvních příprav po závěrečný úklid. Laminární proud byl navržen tak, aby zabránil jakémukoliv odstřiku. Sprchový proud je nasycený vzduchem, a je tak ideální pro omývání ovoce či zeleniny. Inovativní tryskový proud GROHE pak představuje koncentrovanou vodní trysku, která zbaví dřez a nádobí i těch nejodolnějších nečistot. Současně přitom však spotřebuje až o 70 % méně vody než laminární nebo sprchový proud. Přepínat mezi jednotlivými režimy můžete pomocí tlačítka na sprchové hlavici, které zároveň umožňuje proud vody na chvíli pozastavit. Trojitá sprcha GROHE si zkrátka poradí i s těmi nejnáročnějšími úkoly v kuchyni.

VYTAHOVACÍ DVOJITÁ SPRCHA

Zvyšuje dosah použití baterie a nabízí snadné přepínání mezi perlátorem a sprchou.

VYTAHOVACÍ PERLÁTOR

Zvyšuje pracovní dosah baterie

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

GROHE PVD 

GROHE PVD
BEZKONKURENČNÍ ODOLNOST
TECHNOLOGIE PVD VDECHUJE NAŠIM NOVÝM BARVÁM ŽIVOT

Především ve světě kuchyňských řešení, ve kterých na kvalitě zpracování a jeho trvanlivosti mimořádně záleží, jsou špičkové povrchové úpravy tím, co rozlišuje dobré produkty od těch skutečně výjimečných. Protože cílem společnosti GROHE je poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší možné produkty, rozhodli jsme se implementovat speciální technologii výroby povrchů, která je zárukou nejen zářivých, atraktivních barev, ale také výjimečné odolnosti a unikátní kvality – pro nikdy nekončící požitek z vody. Díky této technologii jsou naše PVD baterie ve srovnání s těmi chromovými desetinásobně odolnější vůči poškrábání a trojnásobně tvrdší. A pokud jde o dřezy, je pomocí technologie PVD vyrobena jejich svrchní vrstva, která posiluje jádro z nerezové oceli. Kromě zvýšení odolnosti materiálů však technologie PVD umožňuje také výrobu dechberoucích barevných variant, od tmavého kartáčovaného Hard Graphite až po zářivě leštěný Cool Sunrise. Vaše kuchyně tak konečně bude dokonale osobitá.