<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

100 °C PŘÍMO Z KOHOUTKU

NOVÝ GROHE RED: VAŘÍCÍ VODA BEZ ČEKÁNÍ

Zamyslete se nad tím, kolikrát denně potřebujete vařící vodu, a kolik času strávíte čekáním na to, až voda začne vařit. A teď si představte, že byste mohli tento čas, energii a drahocenný prostor na kuchyňské lince ušetřit – pomocí jediného produktu. Přesně to pro vás může udělat GROHE Red. Dokonale spolehlivý systém, který poskytuje vařící vodu přímo z kohoutku, bezpečně a bez čekání. Jakmile jednou poznáte přednosti tohoto úžasného kuchyňského pomocníka, nebudete si umět představit být bez něj.

PŘIVÍTEJTE HORKÝ PRAMEN PŘÍMO VE VAŠÍ KUCHYNI

Pod elegantní kuchyňskou baterií GROHE Red se ukrývá energeticky efektivní titanový bojler, který pracuje skutečně jen tehdy, kdy to budete potřebovat. A estetiku vaší kuchyně rozhodně nijak neohrozí.

Vytvořte si svůj soukromý horký pramen

Kompaktní bojler GROHE Red je k dispozici ve dvou velikostech a elegantně zapadne přímo pod kuchyňský dřez, takže nebude zabírat drahocenné místo na kuchyňské lince.

Velikosti bojleru GROHE Red

Velikost M (pro dávkování až 3 litrů vařící vody najednou) má na výšku 37 cm, zatímco velikost L (pro dávkování až 5,5 litrů vařící vody najednou) má výšku 49 cm. Oba bojlery disponují průměrem 21 cm.

VAŘÍCÍ VODA BEZ ČEKÁNÍ? NAPADLO VÁS NĚKDY, O KOLIK BY VÁŠ ŽIVOT BYL JEDNODUŠŠÍ?

OKAMŽITÉ VITAMÍNY

Blanšírování zeleniny je nejlepší způsob přípravy pro zachování její barvy a důležitých živin. Proto je systém GROHE Red vaší zkratkou ke zdravé výživě.

ČAJ O PÁTÉ. NEBO KDYKOLIV

Navzdory tomu, co říkají Angličané, na šálek dobrého čaje je vhodný čas vždy. A díky systému GROHE Red bude váš čaj připraven ve chvíli, kdy na něj pomyslíte.

HYGIENA BEZ KOMPROMISŮ

Někdy je nutné se ujistit, že bakterie nebudou mít žádnou šanci. Pro tyto chvíle tady je systém GROHE Red.

TĚSTOVINY BEZ ČEKÁNÍ

Hladoví lidé neradi čekají a každá minuta hraje svou roli. Díky systému GROHE Red bude vytoužené sousto vašeho pokrmu připraveno dřív, než řeknete „al dente“.

Chlazená, perlivá nebo vařící voda?

K DISPOZICI DŘÍVE, NEŽ SE VÁS DÍTĚ ZEPTÁ „MAMI, CO JE K VEČEŘI?“

Nač čekat? Vaše hladové ratolesti rozhodně čekat nechtějí. Proč byste měli čekat na to, až začne vařit voda na špagety? Myslíme si, že pokaždé, když budete potřebovat vařící vodu, byste jí měli mít jednoduše k dispozici. Inovativní technologie, které se skrývají v systému GROHE Red, zajistí, že již nikdy nebudete muset čekat na šálek lahodného čaje. Nebo na večeři. A méně čekání znamená samozřejmě také menší spotřebu elektrické energie. Užijte si čas se svými dětmi, ne nedočkavým stáním u sporáku.

TOLIK CHVÁLY, ŽE SE Z NÍ I VODOVODNÍ BATERIE ZAČERVENÁ

Exkluzivní design je pro společnost GROHE samozřejmostí. Baterie GROHE Red představují dokonalou symbiózu formy a funkce opředenou mnoha komplimenty ze stran expertů i široké veřejnosti. Abyste si byli jisti, že baterie bude se zbytkem kuchyně skvěle ladit, máte na výběr z mnoha rozličných variant. Systém dodáváme ve třech nadčasových a elegantních variantách – s výpustí ve tvaru písmene L, C nebo U – a ve dvou povrchových úpravách.

ŘEŠENÍ, KTERÉ DOPLŇUJE VŠECHNY OSTATNÍ

Možná již v kuchyni máte špičkovou baterii, kterou nechcete měnit. V takovém případě je pro vás dokonalým řešením systém GROHE Red Mono. Vodovodní baterie systému Mono je menší, dokonale zapadne vedle vaší stávající baterie a poskytuje pouze vařící vodu. K dispozici je se dvěma elegantními variantami výpusti.

Varianty produktu

Najděte showroom blízko vás

Zaregistrujte svůj GROHE Red a získejte dvojnásobek výhod!

Pokud svůj systém GROHE Red nyní zaregistrujete, získáte uvítací balíček, jehož součástí je kniha receptů GROHE RED a termoska GROHE Red včetně sítka na čaj! V neposlední řadě získáte také rok záruky navíc. Pro registraci produktu prosím zvolte konkrétní model ze seznamu níže, zadejte datum nákupu a datum instalace. Je to snadné! Certifikát prodloužené záruky vám poté přijde e-mailem.

Zaregistrujte svůj GROHE Red

Prozkoumejte všechny funkce GROHE Red

Přečtěte si více

Brožura

Stáhněte si novou brožuru GROHE Red.

Brožura receptů

Stáhněte si vzrušující brožuru receptů GROHE Red.

Objevte více

Objevte více o GROHE Red Kitchen Stories na GROHE X

Objevte příběhy GROHE Kitchen zde