Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

K7 Foot Control Elektronická páková dřezová baterie DN 15

30312DC0 - K7 Foot Control Elektronická páková dřezová baterie DN 15
  • supersteel
  • chrom
Číslo produktu 30312DC0
EAN 4005176351280
41 164,20 Kč DMOC s DPH

Popis produktu

Kuchyňská baterie GROHE K7 FootControl – když se profesionální výkon setká s moderním kuchyňským stylem.

Inovativní kuchyňská baterie GROHE K7 FootControl značně usnadňuje plnění vysokých hrnců a čištění dřezu a pracovní plochy. Její středně vysokou výpustí lze otáčet o 140°, zatímco profesionální sprcha nabízí plný, 360° rozsah otáčení, skutečně velký dosah a vysoký čisticí výkon. Pomocí jediného tlačítka navíc můžete přepínat mezi jemným a intenzivním režimem proudu. A nyní je tato baterie vybavena naší inovativní technologií FootControl, která vám umožňuje spouštět a zastavovat vodu jediným klepnutím na snímač na spodní straně kuchyňské linky. To oceníte především při umývání nádobí, mytí rukou nebo manipulaci s těžkým nádobím. Manipulace s baterií je příjemným zážitkem díky keramické kartuši GROHE SilkMove, která zajišťuje precizní a snadnou regulaci proudu vody a její teploty. Díky našemu snadnému instalačnímu systému vám navíc montáž zabere minimum času. Kuchyňská baterie GROHE K7 FootControl – když se profesionální výkon setká s moderním kuchyňským stylem. Je načase mít svou kuchyň pod kontrolou jako profesionální kuchař!

Hlavní výhody

Abyste mohli ruce používat na něco užitečnějšího než otáčení pákou

Technologie GROHE FootControl umožňuje spuštění a zastavení vody klepnutím nohou na podlahový spínač. Vaše ruce tak zůstanou volné a vaše baterie zářivě čistá. To umožňuje nejen snadno plnění velkých hrnců nebo mytí špinavých rukou, ale také zaručuje neposkvrněnou čistotu těla baterie.

Profesionální sprcha s 360° rozsahem otáčení s jemným a silným sprchovým proudem

Plnění hrnců, čištění dřezu a případně celé pracovní plochy nebylo nikdy jednodušší. Vysoká výpusť přispívá k efektivním pracovním postupům v kuchyni a umožňuje bez problémů plnit hrnce libovolných velikostí. Tato profesionální sprcha umožňuje otáčení o 360°, čímž maximalizuje svůj pracovní dosah. Můžete tak provádět postupný úklid pracovní plochy během okamžiku ještě v průběhu vaření. Prostřednictvím přepínání mezi silným a jemným sprchovým proudem jediným stiskem tlačítka zvládnete své kuchyňské práce s profesionálním přehledem.

Vysoká výpusť pro snadné plnění velkých hrnců

Snadné čištění velkých hrnců: s touto vysokou výpustí si baterie GROHE poradí s jakýmkoli problémem v kuchyni. Baterie GROHE jsou dokonale navrženy pro vaše potřeby a veškeré požadavky vaší domácnosti – pro vaše maximální pohodlí.

Rozsah otáčení 140°: extra plynulé otáčení bez kolizí

Ideální funkčnost pro každodenní použití: tato výpusť se plynule otáčí v rozmezí 140° a poskytuje vám tak plnou kontrolu ovládání, aniž by narážela do okolních skříněk nebo zdí.

GROHE SuperSteel – výjimečně odolný moderní design se vzhledem nerezové oceli

Špičkový vzhled nerezové oceli: matná elegance a výjimečná odolnost proti poškrábání nechávají této baterii vyniknout. Povrchová úprava SuperSteel je výsledkem 75 let zkušeností a pozornosti k detailu. Díky hladkému povrchu z nerezové oceli je tato baterie obzvláště hygienická.

Technologie kartuše GROHE SilkMove pro hladkou manipulaci

Tato špičková baterie je vybavena technologií trvale měnitelné teploty a proudu vody, a zaručuje ovládání páky bez námahy i po mnohaletém používání.

Systém SpeedClean pro rychlé a snadné odstranění vodního kamene

Díky systému SpeedClean nebude usazování vodního kamene na vaší vodovodní baterii, profesionální sprše nebo stahovací sprše nikdy problém. Všechny zmíněné sprchové hlavice obsahuje flexibilní silikonové trysky, kterým stačí pro zbavení se zbytků vodního kamene jemné setření. Díky obdobným silikonovým tryskám jsou výpusti stejně snadno čistitelné. Údržba tak bude otázkou okamžiku bez intenzivního drhnutí.

Systém jednoduché instalace s jasnými pokyny

Tuto baterii nainstalujete v okamžiku. Jednoduchý systém instalace sestává pouze z několika částí a velmi snadno se používá. Instalace vaší nové baterie dodávané s pružnými hadicemi a srozumitelnými pokyny, je opravdu snadná.

Technické údaje a pokyny pro údržbu

Hlavní dřez

30311000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
21 137,49 Kč DMOC s DPH
Elektronická páková dřezová baterie DN 15
30312000
chrom
Přidat do poznámkového bloku
33 650,10 Kč DMOC s DPH
Elektronická páková dřezová baterie DN 15
30311DC0
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
25 155,90 Kč DMOC s DPH
Elektronická páková dřezová baterie DN 15
30312DC0
supersteel
Přidat do poznámkového bloku
41 164,20 Kč DMOC s DPH
Elektronická páková dřezová baterie DN 15
Elektronická páková dřezová baterie DN 15
Elektronická páková dřezová baterie DN 15
GROHE FootControl

GROHE FootControl

Osvoboďte vaše ruce. Využijte vašich nohou.

Zobrazit sérii