Vanové & Sprchové baterie

Pro mnoho lidí představuje vanová baterie pouze nástroj pro napuštění vany. Jiní zase vyžadují baterii, která umožňuje ovládání sprchy a přepínání vody mezi vanovou výpustí a sprchou.

Chiara Single-lever bath/shower mixer

Kombinované vanové/sprchové baterie

Veris F-digital 5-hole bath/shower combination

Baterie umístěné na desku

Talentofill Inlet-, pop-up and waste-system

Vestavěná napouštěcí souprava Talentofill

Kombinované vanové/sprchové baterie
Vanové/sprchové baterie představují nejjednodušší způsob sprchování nad vanou a jsou k dispozici i ve formě termostatické baterie. Mohou být otevřené nebo vestavěné. Přepínací ventil umožňuje přepínání mezi napouštěním vany a sprchováním. Nejlepší volbou pro bezpečnost a přidaný komfort je vždy termostatická baterie.

Baterie umístěné na desku
Tento typ baterií je navržen pro umístění na okraj vany nebo na povrch bezprostředně obklopující vanu. V závislosti na podmínkách ve vaší koupelně vždy ověřte, zda vybíráte správný produkt. Ramínko baterie musí v každém případě přesahovat okraj vany.

Součástí nabídky jsou tří, čtyř a pětiotvorové konfigurace kombinující vanové ramínko a ruční sprchu. Jedna či dvě rukojeti ovládají vodní proud a přepínač umožňuje volit mezi sprchováním a napouštěním vany.

Vestavěná napouštěcí souprava Talentofill
Soupravy se instalují do vany a slouží jako napouštěcí, odtoková a přepadová řešení.

Atrio Jota & Ypsilon Single-lever bath/shower mixer

Podlahové vanové baterie

Tento typ baterií je určen pro použití s volně stojícími vanami. Vodovodní potrubí od podlahy je vyrobeno se stejnou povrchovou úpravou a charakteristickými rysy jako sama baterie. Součástí mnoha modelů je také ruční sprcha.

Podlahové vanové baterie

Doporučené produktové řady

Allure - Bathroom Taps - For your Bathroom

Allure Brilliant

Atrio One