Hlavní designové styly GROHE

Společnost GROHE si uvědomuje, že lidský vkus ohledně interiérového designu je subjektivní. Některé uspokojí pouze ty nejnovější architektonické trendy, zatímco ostatní si přejí spíše tradiční styl. Z toho důvodu nabízíme tak pestrou škálu různých vodovodních baterií – abychom si byli jisti, že jsme schopni splnit přání a požadavky na vzhled a způsob instalace všech našich zákazníků.

Příliš široký výběr však může být někdy matoucí. Aby bylo rozhodování jednodušší, jsou naše kolekce rozděleny do tří odlišných skupin stylů designu: Cosmopolitan, Contemporary a Authentic. Každá skupina pokrývá odlišný styl interiérového designu a navádí zákazníky ke kolekcím vodovodních baterií, které nejvíce odpovídají jejich vkusu.

Allure Brilliant Three-hole basin mixer | Antonietty Architects AG, Switzerland

Cosmopolitan

Baterie v kosmopolitním stylu, rafinované a přímočaré, jsou precizním vyvážením designu a funkcionality. Spojují geometrické tvary s pokročilými výrobními technologiemi a jejich vzhled je ovlivněn minimalismem a moderní architekturou. Z koupelny, která byla dříve výhradně funkčním prostorem, se stává oáza estetiky a relaxace. Koupelnové baterie s jedinečným designem, které jsou součástí kosmopolitních kolekcí, zajišťují vhodné sladění s umyvadlem či vanou libovolného stylu.

Volně stojící vanové baterie vám umožňují umístit vanu kamkoliv do prostoru a vytvořit tak ikonický střed místnosti. Na druhou stranu, nástěnné vanové baterie snadno splynou s okolními interiérovými prvky

Tříotvorová umyvadlová baterie Allure Brilliant
Europlus Basin mixer

Contemporary

Moderní kolekce spojují nadčasový design s praktickými funkcemi a vytvářejí tak atraktivní koupelny, obzvláště vhodné pro rodiny. Vodovodní baterie v tomto stylu jsou robustní a spolehlivé, mají jemnější linie a kombinují zavedenou kvalitu se snadno použitelnými funkcemi, které snadno splynou s vybavením koupelny a vytvoří tak příjemnou atmosféru.

Výsledkem je funkční a komfortní prostor s nadčasovou architekturou, která vydrží věčně.

Páková umyvadlová baterie Europlus
Sinfonia basin mixer

Authentic

Tradiční kolekce jsou inspirovány rafinovanými detaily typickými pro klasickou architekturu a tradiční interiéry. Slučují designovou estetiku minulosti s technologiemi současnosti. Tyto koupelnové baterie byly vytvořeny k navozování příjemné a nostalgické atmosféry prostřednictvím spojení pokročilých technologií a dekorativních prvků.

Ideální volbou pro vytvoření koupelny v tradičním stylu jsou tříotvorové vanové baterie, které mají klasický vzhled, ale zároveň se snadno a pohodlně používají.

Doporučené produktové řady

Eurocube

Eurostyle

Grandera