Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Hlavní designové styly GROHE

Společnost GROHE si uvědomuje, že lidský vkus ohledně interiérového designu je subjektivní. Některé uspokojí pouze ty nejnovější architektonické trendy, zatímco ostatní si přejí spíše tradiční styl. Z toho důvodu nabízíme tak pestrou škálu různých vodovodních baterií – abychom si byli jisti, že jsme schopni splnit přání a požadavky na vzhled a způsob instalace všech našich zákazníků.

Příliš široký výběr však může být někdy matoucí. Aby bylo rozhodování jednodušší, jsou naše kolekce rozděleny do tří odlišných skupin stylů designu: Cosmopolitan, Contemporary a Authentic. Každá skupina pokrývá odlišný styl interiérového designu a navádí zákazníky ke kolekcím vodovodních baterií, které nejvíce odpovídají jejich vkusu.

Allure Brilliant Three-hole basin mixer | Antonietty Architects AG, Switzerland

Cosmopolitan

Baterie v kosmopolitním stylu, rafinované a přímočaré, jsou precizním vyvážením designu a funkcionality. Spojují geometrické tvary s pokročilými výrobními technologiemi a jejich vzhled je ovlivněn minimalismem a moderní architekturou. Z koupelny, která byla dříve výhradně funkčním prostorem, se stává oáza estetiky a relaxace. Koupelnové baterie s jedinečným designem, které jsou součástí kosmopolitních kolekcí, zajišťují vhodné sladění s umyvadlem či vanou libovolného stylu.

Volně stojící vanové baterie vám umožňují umístit vanu kamkoliv do prostoru a vytvořit tak ikonický střed místnosti. Na druhou stranu, nástěnné vanové baterie snadno splynou s okolními interiérovými prvky

Tříotvorová umyvadlová baterie Allure Brilliant
Europlus Basin mixer

Contemporary

Moderní kolekce spojují nadčasový design s praktickými funkcemi a vytvářejí tak atraktivní koupelny, obzvláště vhodné pro rodiny. Vodovodní baterie v tomto stylu jsou robustní a spolehlivé, mají jemnější linie a kombinují zavedenou kvalitu se snadno použitelnými funkcemi, které snadno splynou s vybavením koupelny a vytvoří tak příjemnou atmosféru.

Výsledkem je funkční a komfortní prostor s nadčasovou architekturou, která vydrží věčně.

Páková umyvadlová baterie Europlus
Sinfonia basin mixer

Authentic

Tradiční kolekce jsou inspirovány rafinovanými detaily typickými pro klasickou architekturu a tradiční interiéry. Slučují designovou estetiku minulosti s technologiemi současnosti. Tyto koupelnové baterie byly vytvořeny k navozování příjemné a nostalgické atmosféry prostřednictvím spojení pokročilých technologií a dekorativních prvků.

Ideální volbou pro vytvoření koupelny v tradičním stylu jsou tříotvorové vanové baterie, které mají klasický vzhled, ale zároveň se snadno a pohodlně používají.

">

Doporučené produktové řady