Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Kompletní čtvercová koupelna od společnosti GROHE

Kompletní čtvercová koupelna od společnosti GROHE

Při návrhu výjimečné koupelny zastávají architekti jednotný a konzistentní design. Po úspěšném představení baterií Eurocube a Euphoria Cube nyní společnost GROHE kompletně doplňuje řadu koupelnového vybavení řady Cube pro milovníky čistého, kubistického designu. Řada GROHE Cube se svými koupelnovými, vanovými a termostatickými bateriemi, sprchami a příslušenstvím představuje špičkové, geometricky nekompromisně zpracované produkty, které se ideálně hodí do moderních koupelen.

Grohtherm Cube

Nová termostatická baterie Grohtherm Cube: 100% čtverec, 100% GROHE

Charakteristickými rysy termostatických baterií GROHE jsou bezpečnost, technologie a styl. To platí také pro novou řadu termostatických baterií Grohtherm Cube. Baterie Grotherm Cube obsahují precizně zpracovanou kartuši TurboStat®, která zaručuje nejbezpečnější a nejspolehlivější požitek z koupele nebo sprchování na trhu. Přidejte k tomu ekologické vlastnosti a vanové ramínko s funkcí Waterfall a dostanete baterii Grohtherm Cube, dokonalou v každém ohledu.

Grohtherm Cube
Grohtherm Cube

Kombinace prvotřídních sprchování a kubistického designu

Revoluční sprchy Euphoria představují štíhlý, jednoduchý a elegantní design GROHE Cube. Luxusní sprchový systém Euphoria obsahuje termostatickou baterii Grohtherm Cube, obdélníkovou ruční sprchu a fascinující, vestavěnou hlavovou sprchu v charakteristickém stylu řady Cube.

Sprchové systémy Euphoria System
Eurocube Basin mixer

Skutečně čtvercový design. Pákové baterie Eurocube.

Díky svým čistým liniím, ostrým úhlům a jedinečnému zpracování rukojetí je páková vanová a umyvadlová baterie Eurocube sofistikovaným řešením pro moderní koupelny. Nezávisle na tom, zda hledáte jednoduchou pákovou baterii nebo čtyřotvorový vanový set, řada Eurocube uspokojí vaše požadavky. Standardem u této řady jsou navíc technologie GROHE SilkMove® a StarLight®.

Eurocube
Essentials Cube accessories

Sofistikované hrany v každém detailu… s doplňky Essentials Cube

Dotáhněte kubistický styl vaší koupelny do posledního detailu prostřednictvím řady doplňků Essentials Cube. Doplňky Essentials Cube byly navrženy k doplnění charakteristických kubistických rysů vodovodních a termostatických baterií a sprch řady Cube a umožňují tak dotvořit konzistentní vzhled vaší koupelny. Veškeré doplňky, od držáků na mýdlo po věšáky na ručníky, jsou propojeny v detailech a zahrnují povrchovou úpravu GROHE StarLight®.

Doplňky Essentials Cube
">