Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Zažijte ovládání GROHE F-digital

Digitální ovladač i přepínač je možné upevnit na jakékoliv požadované místo: na zeď, na okraj vany nebo umyvadla a dokonce na skleněná dvířka sprchového koutu.

Vyzkoušejte naše digitální technologie!

Vychutnejte si naprostou flexibilitu – sprchová řešení

Režim zahřívání
Světelný indikátor na dálkovém ovladači se rozbliká při dosažení požadované teploty, takže budete přesně vědět, kdy je sprcha připravena.

Přestávka
Ve chvíli, kdy chcete aplikovat šampon do vlasů nebo tělový peeling, stačí stisknout tlačítko „Pause“ a systém si zapamatuje aktuální nastavení. Opakovaným stisknutím tlačítka dojde ke spuštění vody se stejnou teplotou a intenzitou proudu vody.

Digitální přepínač
Pomocí jediného digitálního přepínače lze ovládat až tři různé sprchy, např. hlavovou sprchu, ruční sprchu a sadu bočních sprch. Jednotlivé sprchy lze ovládat zvlášť nebo kombinovaně.

Přidejte druhý ovladač
Spusťte sprchu, aniž byste se namočili. Systém je možné rozšířit o druhý digitální ovladač umístěný mimo sprchový kout.

SafeStop
Bezpečnostní technologie zabraňuje nechtěnému zvýšení teploty nad 38 °C. Tento limit je však možné nastavit dle vašich potřeb.

Dokonalá teplota
S ohledem na bezpečnost, pohodlí a požitek jsou všechny ovladače GROHE Digital napojeny na digitální termostatickou baterii. Ty obsahují technologii GROHE TurboStat®, díky které termostatická baterie okamžitě reaguje na změny teploty teplé či studené vody z vodovodní přípojky a patřičně upravuje jejich namíchání, aby teplota zůstala po celou dobu sprchování neměnná.

Ceny za design