Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Rainshower F-digital

Rainshower F-digital

Flexibilita pro vaše GROHE SPA®

Součástí řady GROHE F-digital je řada sprchových řešení, a to od jednoduchých vylepšení po komplexní hydroterapeutické sprchy. Bezdrátový ovladač a přepínač je připojen k termostatické baterii a umožňuje přesné ovládání teploty, zvyšuje pohodlí při sprchování a posouvá hranice svobody při projektování.

Najít showroom
Katalog

Produktová řada

Rainshower F-digital

Jeden koncept. Dva produkty. Nekonečný počet možností. Modulární konstrukce digitálních ovladačů a přepínačů umožňuje sjednotit design všech technologických prvků v koupelně. Svým intuitivním, kruhovým zpracovnám ovladače provádí uživatele celým procesem. Celý systém se navíc skládá pouze ze tří tlačítek a otočného ovladače, takže jeho použití je jednoduché. Vnější kruh je vroubkovaný, což umožňuje maximální komfort a kontrolu nad proudem vody i v případě, že budete mít mokré ruce. Modulární konstrukce, intuitivní uživatelské rozhraní a velká flexibilita jsou pouze některé z vlastností, díky kterým systém GROHE F-digital vyhrál několik designérských ocenění, a to včetně Red Dot „Best of the Best“ 2011.

Zažijte ovládání GROHE F-digital

Digitální ovladač i přepínač je možné upevnit na jakékoliv požadované místo: na zeď, na okraj vany nebo umyvadla a dokonce na skleněná dvířka sprchového koutu.

Vyzkoušejte naše digitální technologie!

Vychutnejte si naprostou flexibilitu – sprchová řešení

Režim zahřívání
Světelný indikátor na dálkovém ovladači se rozbliká při dosažení požadované teploty, takže budete přesně vědět, kdy je sprcha připravena.

Přestávka
Ve chvíli, kdy chcete aplikovat šampon do vlasů nebo tělový peeling, stačí stisknout tlačítko „Pause“ a systém si zapamatuje aktuální nastavení. Opakovaným stisknutím tlačítka dojde ke spuštění vody se stejnou teplotou a intenzitou proudu vody.

Digitální přepínač
Pomocí jediného digitálního přepínače lze ovládat až tři různé sprchy, např. hlavovou sprchu, ruční sprchu a sadu bočních sprch. Jednotlivé sprchy lze ovládat zvlášť nebo kombinovaně.

Přidejte druhý ovladač
Spusťte sprchu, aniž byste se namočili. Systém je možné rozšířit o druhý digitální ovladač umístěný mimo sprchový kout.

SafeStop
Bezpečnostní technologie zabraňuje nechtěnému zvýšení teploty nad 38 °C. Tento limit je však možné nastavit dle vašich potřeb.

Dokonalá teplota
S ohledem na bezpečnost, pohodlí a požitek jsou všechny ovladače GROHE Digital napojeny na digitální termostatickou baterii. Ty obsahují technologii GROHE TurboStat®, díky které termostatická baterie okamžitě reaguje na změny teploty teplé či studené vody z vodovodní přípojky a patřičně upravuje jejich namíchání, aby teplota zůstala po celou dobu sprchování neměnná.

Ceny za design

Good Design USA

2013
Good Design USA Rainshower® F-Series Multi Spray 15"

Good Design Japan

2011
Good Design Japan

Good Design USA

2011
Good Design USA

Green Good Design

2011
Green Good Design

iF Product Design Award

2011
iF Product Design Award

Perspective Award

2011
Perspective Award Trophy

iF Product Design Award

2009
iF Product Design Award

red dot design award


red dot design award best of the best