Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Relexa Rustic

Relexa Rustic

Ruční sprcha v tradičním stylu.

Sprcha Relexa Rustic představuje elegantní kombinaci tradičního designu a nejnovějších technologií. Její flétnovitý, zaoblený design je dokonale vhodný pro koupelny v tradičním stylu, a díky chromové povrchové úpravě GROHE StarLight® je zaručena jeho výdrž a úžasný lesk. Stylová ruční sprcha, poháněná technologií GROHE DreamSpray® pro rovnoměrnou distribuci vody do všech trysek, je doplněná ladící hlavovou sprchou pro vytvoření konzistentní atmosféry ve sprše.

Najít showroom
Bathroom Brochure
Katalog
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.

Relexa Rustic

Režimy proudu

Normal Spray

Režim Normal: Skvělý, univerzální režim proudu s osvěžujícím a relaxačním účinkem. Jeho všestrannost jej činí ideálním pro každodenní použití.

Rain Spray

Režim Rain: Široký, luxusní, jemný režim proudu na zklidnění pokožky. Stejně jako letní déšť, který režim simuluje, je tento proud všeobjímající a bohatý.

Jet Spray

Režim Jet: Intenzivní kruhové trysky produkující osvěžující proud vody. Hodí se obzvláště pro stimulaci pokožky nebo čištění vany či sprchového koutu.

Massage Spray

Režim Massage: Pulzující režim proudu poskytující povzbuzující masáž.

Champagne Spray

Režim Champagne: Kapky vody jsou v tomto režimu nasyceny vzduchem. Přítomnost vzduchu ve vodě dovoluje snížit spotřebu vody při zachování plnohodnotného zážitku.