New Tempesta Cosmopolitan

New Tempesta Cosmopolitan

The ideal choice for modern, architectural bathrooms.

With its crisp, cylindrical profile and chamfered detailing, New Tempesta Cosmopolitan is the ideal choice for modern, architectural bathrooms. Three hand shower models will enable you to find your perfect combination of spray patterns and are complemented by a four-spray head shower. For instant refreshment first thing in the morning or gentle relaxation at the end of the day, GROHE DreamSpray technology ensures maximum showering enjoyment.

Výstava a instalatéři

Varianty produktu

Režimy proudu

Zvolte sprchu New Tempesta IV se čtyřmi různými režimy nebo model New Tempesta III, která disponuje třemi režimy, a vychutnejte si široký výběr rozličných proudů při každém sprchování. Pokud máte rádi jednoduchost, vyberte si model New Tempesta II. Ten nabízí dva režimy proudu. Technologie GROHE DreamSpray®, která zaručuje dokonale vyvážený proud vody, je pouze jednou součástí celkové koncepce luxusního požitku ze sprchování při současném snížení spotřeby vody a elektrické energie.

Režim Rain

Široký, luxusní a jemný režim proudu na zklidnění pokožky. Stejně jako letní déšť, který režim simuluje, je tento proud všeobjímající a bohatý.

GROHE Rain O² Spray

Jemný proud vytvořený na základě původního režimu Rain. Do sprchové hlavice je nasáván vzduch, který se následně smíchá s vodou pro plnější a objemnější proud vody.

Masážní sprcha

Pulzující režim proudu poskytující povzbuzující masáž.

Jet Spray

Intenzivní kruhové trysky produkující osvěžující proud vody. Hodí se obzvláště pro stimulaci pokožky nebo čištění vany či sprchového koutu.

New Tempesta Cosmopolitan Shower system with thermostat for wall mounting

New Tempesta Cosmopolitan System

Díky své atraktivní zaoblené konstrukci a typickým kuželovým prvkům je New Tempesta Cosmopolitan System perfektní volbou pro všechny moderní koupelny.

Stejně jako v případě ostatních sprchových systémů GROHE je tento systém plný skvělých technologií a snadno instalovatelný. Hlavová sprcha o průměru lze plynule otáčet díky sprchovému ramenu, zatímco ruční sprcha nabízí výběr ze dvou režimů proudu včetně nového .

New Tempesta Cosmopolitan System