Kuchyňské baterie

Od rána až do pozdního večera patří kuchyňská baterie k nejvytíženějším vybavením v domácnosti. Kuchyňské baterie GROHE jsou navrženy pro nepřekonatelný výkon po celý den.

K7

Designové kuchyňské baterie

Společnost GROHEnabízí kuchyňské baterie, které se hodí skutečně pro všechna myslitelná kuchyňská prostředí a nároky jejich uživatelů.

Kuchyňské baterie naší společnosti poskytují spolehlivý výkon po celou dobu životnosti. Zahrnují baterie, jejichž design ladí ke koupelnovým bateriím a vytváří tak jednotný vzhled vybavení domácnosti, ale také nejnovější, poloprofesionální modely. Vyberte si ideální tvar výpusti baterie:

Řada kuchyňských baterií Minta je k dispozici se třemi typy výpustí: ve tvaru písmene C, U a L.

Pokud preferujete tradiční vzhled, jsou v řadách Atrio k dispozici pákové baterie se dvěma rukojeťmi.

Veškeré kuchyňské baterie jsou k dispozici s povrchovou úpravou GROHE StarLight®, která nabízí odolnost vůči poškrábání a zakalení, a splňuje tak požadavky vytížené kuchyně.

Minta
Idealní výška

Kuchyňské baterie k usnadnění práce

Kuchyňské baterie GROHE kombinují nejnovější design s řadou funkcí, které usnadní každodenní práci v kuchyni.

Otočné výpusti

Pokud umýváte jemný porcelán, sklo nebo velké pekáče, napusťte vodu do dřezu a poté otočte výpusť.

Výběr ze tří výšek výpustí

Ať již zvolíte nízkou, středně vysokou nebo vysokou výpusť, můžete si být jistí, že byla navrženo pro práci s velkým nádobím.

Součástí několika našich kuchyňských baterií je vytahovací sprcha nebo perlátor, ideální doplněk pro oplachování zeleniny a přípravu jídla.

Baterie s různou výškou výpustí

Profesionální kuchyňské baterie

Naše baterie osloví svým designem a funkcemi nejen profesionály, ale také kuchaře začátečníky. Krásné a funkční, baterie GROHE Vám otevřou nový svět ve Vaší kuchyni.

Model K4 s typicky zakřiveným tvarem a 360° otočnou výpustí. Zároveň disponuje také vytahovací sprškou. Povrchová úprava GROHE StarLight® a GROHE RealSteel® - robustní povrch z nerezové oceli, který odolává poškrábání.

Model K7 nabízí celou řadu kombinací, které přinášejí do Vaší kuchyně jedinečnou flexibilitu.

Poznejte řadu profesionálních kuchyňských baterií GROHE a staňte se mistrem ve své kuchyni.

K7

Doporučené produktové řady

Atrio

K7

Minta