Kuchyňské baterie s výsuvnou sprškou

Pokud milujete vaření, zamilujete si i náš sortiment kuchyňských baterií se sprchami. Produktové řady naší společnosti uspokojí i ty nejnáročnější kuchaře, ať už si vyberete baterie s vytahovací sprchou na oplachování nebo baterii s profesionální sprchou.

Kuchyňské baterie s vytahovací a stahovací sprchou

Kuchyňské baterie, s vytahovací sprchou na oplachování, přemění kuchyňský dřez v multifunkční pracovní prostor.

Naše kolekce kuchyňských baterií kombinují dokonalou ergonomii a oceňovaný design. Výběr správné kuchyňské baterie s vytahovací sprchou, která se bude hodit k vybavení kuchyně a bude splňovat vaše požadavky, je díky pestré škále designových provedení a povrchových úprav produktů GROHE snadné.

Jaký je rozdíl mezi vytahovací a stahovací sprchou?

Oba typy mají shodné vlastnosti a variabilitu. Liší se ve způsobu vyjímání ruční sprchy z těla baterie. Obecně platí, že pokud má baterie rovnou výpusť, je zapotřebí sprchu vytáhnout. Pokud však ramínko míří dolů, je třeba sprchu stáhnout dolů.

Baterie K7

Kuchyňské baterie s profesionální sprchou

Pro domácí kuchaře, kterým záleží na designu stejně jako na funkcích kuchyňského vybavení, je profesionální stahovací sprcha novým nezbytným doplňkem stylové kuchyně.

Baterie K7 s profesionální sprchou

Univerzální řada kuchyňských baterií GROHE K7 je oblíbená pro svůj poloprofesionální vzhled.Tato atraktivní kolekce baterií nabízí veškeré myslitelné kombinace baterie a sprchy: baterii s vytahovací sprchou na oplachování, profesionální sprchou a boční sprchou.

Trysky zabraňující usazování vodního kamene

Profesionální i vytahovací sprchy baterií K7 obsahují trysky GROHE SpeedClean.

Jakékoliv usazeniny vodního kamene lze snadno setřít z povrchu sprchy.

Kuchyňská baterie GROHE K7

Kuchyňské baterie s vytahovací sprchou na oplachování

Baterie s duální sprchou je nepostradatelným pracovním nástrojem při oplachování listů salátu, delikátního ovoce i plnění pánví a hrnců.

Výběr ze dvou režimů proudu

Naše baterie s vytahovací sprchou umožňují výběr mezi oplachovacím a klasickým proudem.

Snadné přepínání mezi jednotlivými typy proudů

Kolébkový přepínač na sprše kuchyňské baterie umožňuje přepínání mezi širokým proudem a klasickým proudem perlátoru. Na menších sprchách stačí pro přepnutí na klasický proud vypnout proud vody.

Rozšiřte svůj pracovní dosah

Vytahovací sprchy GROHE mají dosah 40–50 cm, v závislosti na výběru typu baterie.

Nadčasový vzhled. Spolehlivý výkon

Všechny kuchyňské baterie GROHE s vytahovací sprchou obsahují robustní, ocelovou hadici, která zaručuje zachování původního vzhledu nezávisle na intenzitě používání. Pružina pod umyvadlem po použití sprchy zatáhne hadici zpět na své místo.

Baterie Eurodisc Cosmopolitan

Kuchyňské baterie s vytahovacími perlátory

Pokud preferujete baterie s výpustí ve tvaru písmene L nebo U, ale přesto chcete využívat výhod vytahovací sprchy, zvolte jednu z kuchyňských baterií s vytahovacím perlátorem.

Na rozdíl od vytahovací sprchy na oplachování, která nabízí dva typy proudu vody, představuje perlátor jednoduše rozšíření konce výpusti o vytahovací část s jedním typem proudu vody.

Výpusť baterie je rozdělena na konci nebo v její polovině (v závislosti na vybraném typu) a umožňuje vytažení konce výpusti.Pokud vytahovací perlátor právě nepoužíváte, je prakticky nemožné jej rozlišit od tradiční baterie.

Kuchyňská baterie GROHE Concetto

Concetto

Essence

Eurodisc Cosmopolitan

K7

Minta