Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

New Tempesta Cosmopolitan 100 Set pro upevnění na zeď se 3 proudy

27588001 - New Tempesta Cosmopolitan 100 Set pro upevnění na zeď se 3 proudy
  • chrom
Číslo produktu 27588001
EAN 4005176940514
1,502.82 Kč DMOC s DPH

Popis produktu

Vanový set GROHE New Tempesta Cosmopolitan 100 – špičková výbava za atraktivní cenu

Součástí vanového setu New Tempesta Cosmopolitan 100 je ruční sprcha, nástěnný držák a 1500mm sprchová hadice umožňující pohodlné sprchování i mytí vany. Díky blyštivému chromovému povrchu GROHE StarLight je zajištěn dlouhodobě skvělý vzhled. Technologie GROHE EcoJoy sníží spotřebu vody, avšak ne zážitek ze sprchování. A díky technologii GROHE DreamSpray je zajištěn vyvážený proud vody ze všech trysek. Režim Rain simuluje atmosféru vlahého letního deště, režim Rain O² je nasycený vzduchovými bublinami pro jemnější proud a režim Massage se postará o uvolňující masáž prostřednictvím pulzujícího proudu vody. Tato ruční sprcha je vybavena odvápňovacím systémem SpeedClean, takže vodní kámen nebude mít žádnou šanci. Prostřednictvím tohoto setu je zaručen skvělý zážitek z vody pokaždé, když vstoupíte do vany. A za velmi atraktivní cenu.

Hlavní výhody

GROHE EcoJoy – pro dobro životního prostředí i vaší peněženky

Technologie GROHE EcoJoy zaručuje, že si budete moci vychutnat stejný komfort, jaký byste od sprchy GROHE očekávali, avšak zároveň u toho spotřebujete až o 40% méně vody. Tato úsporná technologie má pozitivní dopad nejen na životní prostředí, ale také na výši účtu za energie.

GROHE DreamSpray pro luxusní sprchování

Technologie GROHE DreamSpray přemění vaší každodenní sprchu do luxusního, relaxačního prožitku. Pokročilé technologie, které jsou integrovány ve sprchové hlavě, zaručují vyvážený tok vody ze všech trysek nezávisle na zvoleném režimu proudu.

Snadné čištění díky chromovanému povrchu GROHE StarLight

Stačí otřít baterii suchou utěrkou – mimořádně hladký povrch je odolný proti poškrábání a zaručuje trvalý zářivý lesk. Ušetříte spoustu času při čištění baterie, která bude se stále lesknout jako nová.

SpeedClean – žádné usazování vodního kamene na sprchové hlavici

Usazování vodního kamene již nebude, díky tryskám SpeedClean, problém. Vzhledem k jejich integrovanému systému, který usazování zabraňuje, jsou trysky sprch GROHE mimořádně snadno čistitelné. Pro odstranění zbytků vodního kamene z flexibilních silikonových trysek stačí jejich setření rukou.

Povrch chráněný technologií Inner WaterGuide

Silná izolační vrstva, která obepíná trubici v ruční sprše, zabraňuje jejímu povrchu, aby se stal příliš horkým k dotyku. Současně chrání také samotný povrch sprchy GROHE, která si tak déle udrží svůj vzhled.

Režim Rain – jako procházka v teplém letním dešti

Vychutnejte si režim Rain Spray. Tento jemný, šetrný režim proudu imituje teplý letní déšť, který uklidní vaše tělo i mysl a odplaví veškeré napětí a stres.

GROHE Rain O² – neuvěřitelně jemný a uvolňující proud

Ponořte se do luxusní sprchy za doprovodu režimu GROHE Rain O². Do sprchové hlavy je nasáván vzduch, kterým je následně nasycena voda vytékající ze sprchy. Výsledkem je jemnější a plnější proud, který jedinečným způsobem uvolní vaše tělo i mysl.

Masážní proud pro uvolňující masáž hlavy a krku

Pokud si přejete revitalizující masáž, zvolte na vaší sprchové hlavě toto nastavení režimu proudu. Pulzující proud vody poté poskytne vaší hlavě a krku jemnou masáž. Dopřejte si skutečně osvěžující start do nového dne, případně uvolňující masážní sprchu na jeho konci, která smyje veškeré napětí a stres.

Technické údaje a pokyny pro údržbu

Technical Information

Technické informace o produktu
Rozměrový výkres

CAD Data

3D DXF-Data

Pokyny na údržbu

Pokyny na údržbu