Najít showroom, servis
Showrooms
  • Showroom
  • Záruční servis

Můj poznámkový blok

You have not assigned any products.

Once you have added products to your notepad you can download your list right here.

0 Produkt
Stáhnout jako PDF
Smazat vše

The Product is already stored on your notepad.

Oživte svou koupelnu pomocí nové ruční sprchy

Barvy a design sprchových hlavic

Sprchová technologie ušla v posledních letech obrovský kus kupředu. Na trhu existuje nepřeberné množství produktů, od základních modelů nabízejících jediný režim proudu po extra široké hlavové sprchy s výběrem režimů proudu, mezi kterými se najde sprchová hlavice, která splní vaše rozpočtové a vzhledové požadavky.

Power&Soul

Nejnovější funkce sprchových hlavic

Funkce pro úsporu vody, jako např. tlačítka Eco nebo omezovače průtoku, přispějí ke snížení spotřeby vody, zatímco silikonové trysky zabraňují usazování vodního kamene.

Allure Brilliant | Antonietty Architects AG, Switzerland

Minimalistické sprchové hlavice kolekce Cosmopolitan

Ruční a hlavové sprchy spojující špičkovou technologii a moderní design jsou vhodné především do stylových, moderních městských bytů. Klíčovými prvky vytvářejícími minimalistickou koupelnu jsou výkon a efektivita. Moderní ruční či hlavová sprcha by měla být zárukou jedinečného zážitku, který převýší vaše očekávání.

Čistého dojmu dosáhnete umístěním zapuštěné hlavové sprchy čtvercového tvaru do stropu, naopak zavěšením extra velké hlavové sprchy na strop vytvoříte výrazný designový prvek.

Minimalistický sprchový kout
New Tempesta Shower set III

Sprchové hlavice z moderní řady

S ohledem na současný trend simulace přírodních tvarů jsou moderní chromové sprchové hlavice tvarovány střídměji, což jim umožňuje se sladit do různých prostředí. Moderní designové prvky jsou kombinovány s výběrem různých režimů proudu a snadno omyvatelným chromovým povrchem.

Velký výběr velikostí, funkcí a stylů zajišťuje nalezení správné sprchové hlavice vyhovující vašim požadavkům.

Moderní sprchové hlavice
">

Doporučené produktové řady